Дозвіл на будівництво і технічний паспорт на будинок в Миколаєві

Теми блогу
Дозвіл на будівництво і технічний паспорт на будинок в Миколаєві
25.06.2021

Технічний паспорт на будинок в Миколаєві

Багато хто вважає, що будівництво будинку починається з формування фундаменту і приступають до роботи без отримання належних документів. Хибна думка, що більш вигідно побудувати будинок, а потім його узаконити. Але ця процедура тривала і не дешева. Згідно з чинним законодавством для реєстрації прав власності необхідно подати документ, що будівництво завершено і об'єкт зданий в експлуатацію.

Оскільки будівництво велося нелегально, такого документа бути не може. Навіть звернувшись до суду, не вийде узаконити будівництво без попереднього введення в експлуатацію. Адміністративної відповідальності і штрафу уникнути в будь-якому випадку не вийде, тому краще відразу все робити за законом, а «ПРОФІ СТРОЙ» в цьому допоможе. Фахівці нашої компанії розрахують, скільки коштує дозвіл на будівництво в Миколаєві, і допоможуть в найкоротші терміни отримати всі необхідні документи.

Отримання дозволу на будівництво в Миколаєві

Згідно з чинним законодавством дозвіл на будівництво в Миколаєві є офіційним документом, на підставі якого можна приступати до підготовчих та будівельних робіт. У нашій фірмі працюють професійні співробітники, які готові прийняти замовлення на оформлення дозволу на будівництво об'єкта будь-якої складності.

На першому етапі від замовника потрібно пакет документів:

  • паспорт та ідентифікаційний номер (оригінал і копія);
  • документ, що підтверджує законне використання земельної ділянки;
  • проект на будівництво будинку з визначеними кордонами і розташуванням інженерних магістралей;
  • нотаріально завірену довіреність (оригінал) на фахівця нашої компанії, який буде діяти від вашого обличчя.

Перелік документів уточнює інспектор, який приймає заяву на надання послуги. У кожному конкретному випадку список може бути скорочений або розширений.

Дозвіл на будівництво в Миколаєві. Технічний паспорт на будинок

Схема отримання документів

Без дозволу на будівельні роботи можуть зводитися тільки тимчасові споруди, до яких відносяться споруди без фундаменту. Всі інші об'єкти повинні бути узаконені, тому необхідно дозвільні документи. Оформляються вони за двома схемами: спрощеній та загальній процедурі. У Миколаєві ціна дозволу на будівництво залежить від застосовуваного варіанта.

Спосіб оформлення дозвільних документів залежить від категорії складності об'єкта. Отримати дозвіл на будівництво в Миколаєві за спрощеною схемою можна для будинків загальною площею до 500 квадратних метрів. Поверховість будинку без урахування мансарди не повинна перевищувати 2 поверху.

Якщо майбутня споруда відповідає встановленим параметрам, роботи можна починати після того, як буде оформлений в Миколаєві технічний паспорт на будинок. Для отримання цього документа не потрібні містобудівні умови і проект будівництва, його замовник може зробити за своїм бажанням. Зміни в законодавстві значно полегшили процедуру і прискорили процес.

Повідомлення про початок будівельних робіт надсилається до територіального підрозділу містобудування та архітектури. Коли будівництво будинку в Миколаєві буде завершено, подається декларація про готовність введення в експлуатацію.

«ПРОФІ СТРОЙ» - швидке вирішення питань

Фахівці «ПРОФІ СТРОЙ» знають як всі нюанси, як оформити дозвіл на будівництво і техпаспорт на будинок в Миколаєві. Ми приймаємо замовлення будь-якої складності, надаємо комплекс послуг, беремо на себе всі обов'язки по оформленню документів і гарантуємо сто відсотковий результат. Наші співробітники будуть діяти від вашого імені і виконають роботу в найкоротші терміни. Скориставшись послугами будівельної компанії, ви можете замовити не тільки оформлення дозвільних документів, а й будівництво будинку.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!