ЗМІ про нас. Відповіді на питання, що цікавлять

Теми блогу
ЗМІ про нас. Відповіді на питання, що цікавлять
23.05.2021

Валерій Зарубін
Про будівельному бізнесі

Будівництво є однією з тих «вічних» сфер, потреба в якій не залежить від політичних, економічних або інших потрясінь. Тому багато підприємців звертають свій погляд на будівельний бізнес і намагаються закріпитися в ньому, зайняти свою нішу. Звичайно ж, не всім це вдається.

У Валерія Зарубіна - власника будівельної компанії «Профі Строй», вистачило енергії, наполегливості і підприємницького таланту, щоб уже за два перших роки роботи заслужити високу репутацію в рідному Херсоні. А на сьогодні клієнти компанії знають, що «Профі Строй» будь-які види будинків (кам'яні, комбіновані, еко) зроблять якісно і в строк.

Щороку компанія Валерія будує по 5-10 будинків в Херсоні і області, розробляє велику кількість дизайн-проектів і проектів, будинки за якими будуть зведені в найближчі роки. Зупинятися тільки на херсонському ринку будівельних послуг амбітна команда «Профі Будуючи» не збирається. Компанія проектує і будує індивідуальні будинки в інших регіонах України.

З чого все починалося, які перспективи для розвитку в будівельній галузі, яке місце займає в житті улюблена робота і як вона поєднується з сім'єю - Валерій Зарубін розповів ексклюзивно для Business Gazeta.

Що нам стоит дом построить?

Ви та людина, яка втілює мрії інших людей. Наскільки це складно?

Це завжди задоволення. Це якраз те, про що я мріяв - втілювати мрії інших людей в реальність. Мне нравиться створювати щось унікальне і при цьому залишати після себе якийсь слід. З іншого боку - будівництво будинків - це і велика відповідальність за реалізацію мрій людей, які до нас звертаються.

Робота вашої компанії виходить за межі Херсонської області. Наскільки новому забудовнику довіряють інші регіони?

Якщо в Херсоні «Профі строп» знають, дізнаються, довіряють з великим бажанням, то в інших областях наш бренд ще нікому не відомий. А якщо і відомий, то не завдяки нам і необов'язково в позитивному ключі. Звичайно, доведеться пройти там той же шлях становлення, який компанія свого часу пройшла в Херсоні.

А як вашої компанії вдається вирішувати проблему комплексного підходу до реалізації проектів?

Грунтуючись на своєму досвіді, ми сформулювали для себе дуже важливе правило: будівництво будинку потрібно починати, коли вже затверджені архітектурний і дизайнерський проекти. Все повинно бути комплексно. Структурна частина повинна враховувати особливості архітектури і дизайну, інакше це спричинить за собою переробки, втрату часу і коштів. Завдяки співпраці з компанією «Терра-дизайн», яку очолює Артур Айметов, нам вдалося знайти золоту середину. Тепер вже на початковому етапі у нас готовий комплексний план реалізації проекту.

Чому таку важливу частину проекту, як дизайн, ви пропонуєте своїми клієнтам довірити саме компанії «Терра-дизайн»?

Будівництво кожного будинку - це справжня магія. У нашому випадку магія народжується завдяки синергії діяльності компаній «Профістрой» і «Терра-дизайн». Про всі наші спільні проекти можна сказати: зроблено з любов'ю. Ми створюємо простору, в яких гармонійно все - починаючи від фундаменту і закінчуючи самою дрібною деталлю інтер'єру. Дизайн - це та атмосфера, в якій людина буде жити в найближчі роки. Тут дійсно все повинно бути продумано, все повинно бути гармонійно, все повинно відповідати характеру і світосприйняття господаря будинку.

Артур Айметов - талановитий архітектор і дизайнер, який створює не просто сучасні простору в якомусь певному стилі, а особливу атмосферу, в якій наші клієнти дійсно відчувають себе як вдома.

З огляду на успіх такої співпраці, у вас напевно є амбітні плани на наступний рік ...

Наша компанія будує будинки в Херсоні, Миколаєві та Одесі, але ми вже отримуємо і реалізовуємо замовлення з інших міст України та в наступному році плануємо розширити нашу географію. Зараз ми одночасно працюємо над більш ніж 20 проектами різного рівня складності і готові підвищить цю планку до 40. Іноді інженери, побачивши побажання замовника, кажуть: «А хто це буде будувати? Як це реалізувати? » Але крок з кроком будь-які проблеми вирішуються, і в підсумку і ми, і замовник отримуємо результат, яким все залишаються задоволені. Головне - відкине всі страхи і сумніви.

Бути керівником будівельної компанії непросто. Багато питань потрібно тримати на постійному контролі. Будинки приділяєте час роботи або все ж повністю занурюєтеся в ролі чоловіка і батька?

Коли я вдома, в пріоритеті звичайно ж сім'я. Так, продовжую десь бути включеним в робочі процеси, але так чи інакше намагаюся не позбавляти дочку уваги і дитинства, а дружину - чоловіка.

Ділові люди завжди розписують свій день, місяць, рік по годинах. Наскільки вперед ви плануєте свій бізнес?

Раніше планував все покроково, але відмовився від такої ідеї тому як часто розчаровуєшся, коли щось не виходить. Коли ставиш мету, то відкладаєш своє щастя «на потім», а сьогодні - ти просто робот, який виконує своє завдання. Довіряю своєму шляху, розумію, що так чи інакше прийду в потрібну точку, буду від цього щасливий. Я отримую задоволення від кожного дня.

Розумію, що хочу розвинути компанію так, щоб її знали в усій Україні. Це бажання призводить в потрібну точку: «Профі Строй» виходить на будівельний ринок Києва. Ми спроектували невеликий бізнес-центр. Швидше за все, його і будемо будувати. І в той же час беремося за дизайнерські ремонти в столиці.

Паралельно буду розвивати свої два канали на YouTube.

Влогерство - несподіване заняття для успішного бізнесмена. Для чого ви створили свій YouTube-канал?

Почав розвиток свого каналу для популярності ... мені завжди хотілося стати актором. Першим починанням на YouTube в минулому році був проект «Інсайдер» - інтерв'ю з успішними херсонцями. Подобатися говорити про бізнес, зустрічатися з підприємцями, я в цьому розбираюсь, можу Дістати важливу інформацію зі спілкування.

Зрозумів також, що подобатися робити шоу ... Ідея знімати пародії на популярні кліпи виникла сама собою. Дружина Вікторія теж приєдналася до зйомок, в одному з відео "засвітилася» і наша дочка. Через пародії, як на пісню групи KAZKA «Плакала», я розкриваю свої таланти. Після виходу першого відео все знайомі були в шоці, але в цілому, людям дуже сподобалося, зайшло.

Нас самих дуже шокував результат: абсолютно без реклами в Facebook близько 300 тисяч переглядів, в YouTube - сім. І це ще не межа ... Для мене важливо, що розвиваю свій бренд, мене впізнають і знають всі мої проекти.

У вас обох бізнес, який вимагає багато часу.

Валерій і Вікторія ЗарубіниВалерій, Вікторія як кожен з вас прийшов до свого бізнесу?

Вікторія: Дружиною бізнесмена бути дуже складно, але я знайшла чим себе зайняти ... Сама кофеман, тому довго думати над ідеєю для проекту не довелося. Перекваліфікувалася з фотографа і відкрила шоурум-кав'ярню Coffashka.

Валерій: Займався довгий час онлайн бізнесом, але завжди хотілося почати щось офлайн. Ідея з'явилася, коли будував будинок. Тоді відчув, що мені подобатися організовувати будівельний процес. Завдяки знанням в маркетингу все вийшло. Віка повністю у всьому підтримувала, захоплювалася, що мені дуже лестило.

У сім'ї є поділ робота / будинок?

Валерій: Моя сім'я - це проект, будівельний бізнес - проект, YouTube канал - це проект. Життя складається з проектів, які, звичайно ж, перетинаються. Дзвінки не закінчуються до 10 вечора, і навіть на відпочинку.

Вікторія: Напевно, за 10 років, що ми разом, вже звикла до цього, спокійно реагую на дзвінки навіть якщо ми на відпочинку. Головне - знайти баланс між сім'єю і роботою.

З огляду на завантажених графіків чи багато вдається проводити часу з донькою або сімейний відпочинок тільки на вихідних?

Вона без уваги не залишається. Намагаємося пояснити, що йдемо у справах, але повернемося і проведемо з нею час.

Мама обов'язково щовечора грає з донькою, а тато - наскільки виходить ... якщо не виходить ввечері, то в вихідні завжди залишається з сім'єю. Намагаємося в субботу- неділю кудись виїжджати. У кожній поїздці знаходимо нове натхнення, ідеї.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!