Ремонт квартир і будинків в Одесі - яка реальна вартість ремонту

Теми блогу
Ремонт квартир і будинків в Одесі - яка реальна вартість ремонту
27.04.2021

Вартість ремонту квартири в Одесі: що слід знати до початку ремонту?

Ремонт квартир в Одесі, вартість якого розраховується в індивідуальному порядку, багато в чому залежить від того, з чим треба працювати команді професійних будівельників - новобудова, сталінка або хрущовка?

Тип будинку

Новобудова відрізняється наявністю поліпшеного планування житлового простору, що створює додаткові можливості для впровадження найсміливіших дизайн-проектів.

Тоді як уже в сталінках, будинках, зведення яких здійснювалося в період СРСР в 1930-1960-х роках, можна побачити високі стелі і просторі кухні. Але для проведення капітальної реновації належить замінити комунікації, водопровідні труби, або хоча б перевірити їх справність. Перепланування спрощується, якщо немає несучих конструкцій, так як зазвичай в сталінських будинках можна наштовхнутися і на звичайні міжкімнатні стіни.

Особливістю хрущовок, які будувалися в 1960-1980-хх роках, є невеликого розміру кухня, низькі стелі, що, погодьтеся, не схоже на сталінки. На вартість ремонту в Одесі впливає товщина стін, стан комунікацій і справність труб. В послуги будівельної компанії входить і заміна старих вікон на нові, але не їх реставрація.

Ремонт квартир в Одесі: ціни, вартість у 2021 роціКапітальний ремонт

Незважаючи на те, що багатьом власникам житлових приміщень не чуже косметичне оновлення, все ж послуги з проведення капітальних реноваційних робіт користуються більшою популярністю серед жителів України.

Перепланування

Спочатку передбачається повний демонтаж, якщо мова йде про вторинному житло, щоб мати можливість змінити планування і створити окремі зони для проведення часу для всіх членів сім'ї. Видаляються перегородки або переміщуються, знімається підлогу і обробляються стіни, щоб впровадити вже існуючий дизайн-проект нового житла.

Щоб прорахувати вартість ремонту квартири в Одесі за квадратний метр, потрібно розуміти, чи заміна систем опалення, водопостачання, каналізацій і сантехніки. Сучасні дизайнери пропонують цікаві рішення, як вписати комунікації і труби в житловий простір, надавши майстру вільний доступ для їх ремонту в разі виникнення непередбачених ситуацій. Під час проведення оздоблювальних робіт спочатку потрібно відповісти на питання, чи відповідає дизайн-проект потребам сучасного покоління.

Тепла підлога

Питання про монтаж теплої підлоги обговорюється в індивідуальному порядку, так як іноді власники квартир відмовляються від інноваційних рішень на користь підлогового покриття, яке несумісне з технологією підігріву підлоги. Тому фахівці радять консультуватися з фахівцями будівельної компанії або вибирати матеріал разом з ними, щоб гарантувати проведення якісної реновації на довгі роки.

Ванна кімната

У вартість ремонту квартири в Одесі входить і заміна трубопроводу, розводка труб каналізації і водопостачання, монтаж нових труб відповідно до існуючого дизайн-проектом. Особливу увагу слід приділити і вибору плитку, формуванню швів, щоб все гармонійно вписувалося в дизайн простору. Плитка укладається в останню чергу.

Замовити ремонт квартир

Середня вартість на ремонт квартир в Одесі під ключ залежить від дизайн-проекту і вибору матеріалів для роботи з модернізації та реконструкції житлового приміщення. Точну вартість можна дізнатися після відвідування квартири, коли фахівець зробить необхідні заміри і зорієнтує, якою буде остаточна ціна.

Профі Строй в Україні - компанія, яка спеціалізується на проведенні комплексу заходів щодо відновлення комфортних умов для подальшого проживання, якщо мова йде про вторинному житло. Фірма займається і сталінки, і хрущовкою, де спочатку потрібно підготувати житловий простір під установку нових вікон, стель, покриття для підлоги. В послуги компанії входить і ремонт квартир в Одесі в разі необхідності підготовки простору для нового жителя.

Спеціалізація команди майстрів української компанії Профі Строй пов'язана і зі зведенням котеджних комплексів і приватних житлових будинків. Плануйте будівництво будинків в Одесі разом з Профі Строй!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!