Велике інтерв'ю з Валерієм Зарубіним - Засновник Профі Строй

Теми блогу
Велике інтерв
29.03.2021

Валерій, що привело вас в будівельний бізнес?

Все починалося з будівництва власного будинку. На початку реалізації проекту я ніяк не міг знайти підходящої, добре організованої фірми. І мені захотілося створити таку компанію, щоб люди точно знали куди звернутися, щоб їм побудували будинок добре, надійно, в строк і кошторис.

Але «Профі Строй» з'явилася не відразу. Шлях до своєї компанії я почав в 2014 році з металлопроизводства. Потім були дистрибуція металопластикових виробів, меблеве виробництво; ремонтні роботи, загальнобудівельні і як підсумок - будівництво будинків.

Крім житлових будинків якісь проекти ще здійснювали?

Був у нас досвід роботи з великим замовленням - склінням аеропорту «Херсон». Але в основному «Профі Строй» споруджує будинки для приватного користування. Можливо в майбутньому ми постоїмо щось дійсно унікальне, що претендує на звання архітектурного шедевра.

Крім будівельних робіт ми виконуємо і суміжні: Допомога в отриманні дозволу на будівництво. А в цьому році стали сприяти з пошуком ділянок. Уже кілька клієнтів «Профі Строй» придбали ділянки з нашою допомогою.

Ви прямуєте якимось трендам в будівництві?

Звісно. Стежу за трендами в архітектурі. У «Профі Строй» є така практика: включати в роботу дизайнерів на етапі розробки архітектурної частини, підготовки ескізного проекту майбутнього будинку. Так мало хто робить, але я дуже рекомендую залучати дизайнерів уже спочатку проектних робіт навіть суміжних компаніям на будівельному ринку. З таким підходом проект виходить неймовірно успішним і унікальним.

Актуальна тема для всієї України - карантин. Вашу будівельну компанію він торкнувся?

Однозначно я відчуваю падіння інтересів людей. Купівельна спроможність в середньому по ринку не росте. Але, так чи інакше, у нас роботи досить. Ми сегментувати так, щоб завжди залишатися в роботі.

Валерій ЗарубінЧи можете сказати, що на сьогодні ви знайшли себе на 100%?

Скажу, що точно отримую від роботи задоволення. Звичайно, бувають моменти, коли відчуваю себе переможцем і точно впевнений, що на своєму місці. А іноді, коли щось не виходить і доводитися починати спочатку, перебудовувати систему, я думаю тим чи я займаюся. Але на щастя ставлячи це питання, завжди відповідаю "так, тем».

Бути керівником будівельної компанії непросто. Багато питань потрібно тримати на постійному контролі.

Звідки ви берете стільки енергії на управління компанією?

Читаю. Кожен день дивлюся на YouTube відео про будівництво та систематизації бізнесу. Надихаюся спортом - виходжу на пробіжки щоранку. Під час бігу я насолоджуюся процесом, прослуховую різні навчальні матеріали.

Які цілі ви намітили для «Профі Строй» на майбутнє?

Масштабування компанії в інші регіони і якісне зростання в Херсоні, на завойованому ринку. І мені б хотілося побудувати будинок де-небудь на іншому континенті. Обов'язково в красивій локації. Для мене місце має велике значення.

Валерій, що найскладніше дається в будівельній справі?

Організація процесу - найскладніше питання. У мене багато об'єктів і налагодити роботу на кожному з них, зробити так, щоб клієнт був щасливий - не дуже просто.

Найскладнішим проектом за рівнем робіт міг би бути аеропорт, так як «Профі Строй» перший раз займалася склінням. Але ми знайшли у себе в штаті професіоналів. І найголовніше - нам ніхто не заважав, тому працювати було легко. В цьому і полягає простота будівельного бізнесу.

- Пане Валерію, для багатьох навіть будівництво одного будинку - це справжній подвиг і часто зіпсовані нерви. Ви ж за останні кілька років встигли втілити в життя сотні успішних проектів і не плануєте на цьому зупинятися. Чим вас так надихає робота?

- Я вірю в те, що все в цьому світі гармонійно. Робота повинна приносити не тільки дохід, а й задоволення, як би це банально не звучало. Я успішно працював в IT-сфері, реалізовував безліч проектів, але не бачив довгострокового результату. Тепер бачу результат, і це робить мене щасливим.

- Тобто ви добровільно проміняли спокійне «спілкування» з комп'ютером на роботу з людьми?

- Насправді мені подобається працювати з людьми, втілювати в життя їх ідеї. Це дуже круті відчуття, коли бачиш реалізацію мрії і розумієш, що ти до цього причетний.

Валерій Зарубін - Профістрой Херсон

- Ви вже побудували будинок своєї мрії?

- Так, але моя мрія постійно вдосконалюється, відповідно, хочеться вдосконалити і її втілення. Дуже важко зупинитися, особливо коли ти працюєш в цій сфері і бачиш, які є можливості для реалізації своїх ідей. До речі, ідея створити свою компанію з'явилася у мене як раз під час будівництва власного будинку. Тоді я зіткнувся з проблемами проектування, дизайну, відсутність будівельних компаній, які допомогли б мені реалізувати мої ідеї. Я зрозумів, як необхідна людям, які планують будівництво будинку, комплексна допомога професіоналів.

- Чим, крім будівництва будинків, ви ще займаєтеся?

- Так чи інакше, але вся моя діяльність пов'язана з будинками і їх благоустроєм. Я очолюю не тільки будівельну компанію, але і ОСББ багатоповерхових будинків. У мене багато планів в цьому напрямку і багато ідей. Сподіваюся, що все вийде реалізувати.

- Ви як справжній експерт можете сказати, яка частина будинку найважливіша?

- Будинок - це живий організм, в якому все взаємопов'язане. Не можна ж сказати, що нога важливіше руки, так і ванна не може бути важливіше кухні або спальні. У кожній кімнаті, в кожному куточку будинку ви повинні відчувати себе комфортно і відчувати позитивну енергію.

Тому так важливо продумувати дизайн до дрібниць, адже вони створюють особливий мікросвіт, в якому ви будете жити не один рік.

Що б ви порадили читачам даної статті і відвідувачам сайту?

Все життя побудована на довірі до себе, оточуючих. Тому йдіть своїм шляхом і будуйте будь-які відносини на довірі. Ще шукайте гармонію. На прикладі нашої сім'ї ми переконалися, що треба в усьому знаходити гармонію, щоб не йти з головою в роботу і приділяти якомога більше уваги рідним.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!