Види оздоблення фасаду. Навіщо робити обробку фасаду

Теми блогу
Види оздоблення фасаду. Навіщо робити обробку фасаду
22.03.2021

Фасадні конструкції: види оздоблення фасаду будинку

Під фасадом мається на увазі зовнішній вигляд будівель і споруд, що і дозволяє виділити основні види обробки фасадів будинків. Головний фасад будівлі являє собою частину будови, відведену під вхідні двері, тоді як тильний фасад можна побачити тільки в задній частині будинку. Розрізняють вуличний, дворовий і бічний, які створюють загальне уявлення про приватний будинок або історичній будівлі, стилі життя власників і особливості сучасних будівель 21 століття або минулих століть.

Види обробки фасадів розрізняють в залежності від особливостей монтажу фасадних конструкцій з використанням конкретних будівельних матеріалів.

  • Сухі фасадні конструкції відносяться до фасадних систем, установка яких здійснюється без будівельних розчинів. В процесі монтажу сухих фасадів застосовуються цвяхи, саморізи. У колекції конструкцій сухого типу знаходиться сайдинг фасадний, як один з прикладів оригінальної обробки фасадів приватних будинків.
  • Що стосується мокрих фасадних конструкцій, надійність їх укладання залежить не тільки від професіоналізму майстра, а й якості будівельних сумішей. Серед мокрих фасадів можна знайти штукатурні фасадні конструкції та ті фасади, для монтажу яких буде потрібно клей, як у випадку з установкою фасаду з клінкерної плиткою.

Крім мокрих і сухих фасадних конструкцій, види оздоблень фасадів класифікують за ознакою наявності або відсутності будь-яких вентиляційних зазорів. Таким чином, розрізняють вентильовані і невентильовані фасадні конструкції. Оздоблення фасаду з системою вентиляції проводиться з метою, щоб знизити ризик появи вогкості і зайвої вологи між оздоблювальним фасадним матеріалом і стіною. Трохи відрізняються фасадні роботи під час монтажу не вентильованих фасаду, так як не буде потрібно вентильована система через відсутність утеплювача і інших конструкцій, де може скупчуватися волога.

Оздоблення фасаду. Види оздоблення фасаду

Навіщо потрібна оздоблення фасаду?

Будівництво будинків - це трудомісткий процес, що вимагає необхідних знань для укладання надійного фундаменту, зведення коробки будинку і монтажу фасаду. Професійні майстри не тільки займуться плануванням і проведенням необхідного обсягу фасадних робіт, а й можуть пояснити доцільність встановлення фасаду, і в яких випадках можна обійтися без нього.

Зовнішня облицювання - практична річ, хоча і естетична складова має важливе значення для власника приватного будинку. Для чого робити обробку фасаду? Установка фасаду потрібна для захисту несучої конструкції від впливу зовнішніх факторів, щоб знизити ймовірність швидкого руйнування будинку.

Якщо власник не переймається питанням довговічності житлового будинку, то багато професійні майстри, відповідаючи на питання, навіщо робити обробку фасаду, підкреслюють необхідність поліпшення теплоізоляційних і звукоізоляційних властивостей будівельних конструкцій, що особливо важливо для будинків, розташованих недалеко біля траси, де рух транспорту не припиняється ні в денний, ні нічний час доби.

Матеріал для фасаду

В послуги будівельної компанії Профі Строй в Україні входить не тільки облицювання будинку, але і вибір відповідного для приватного будинку і котеджу фасаду. Будівництво будинків в Миколаєві проводиться з використанням сучасних матеріалів, і їх підбір залежить від того, з якою частиною будинку належить працювати.

Для обробки особового, бокового або вуличного фасаду будинку будівельна фірма може використовувати керамограніт, який відноситься до сучасного покоління будівельних матеріалів. Серед переваг керамограніта - пожежна безпека житлового будинку або виробничого об'єкта, тривалий термін експлуатації, який становить до 50 років. До того ж, з керамогранітом легко працювати, він швидко монтується без будь-яких труднощів.

Цінується матеріал і за його екологічну безпеку. Мабуть, найбільш важливим недоліком оздоблювального матеріалу є його висока вартість. Незважаючи на те, що будівництво будинків в Одесі - дорога процедура, для деяких замовників ціна все ж має значення.

Більш традиційним матеріалом для обробки фасаду є цегла, будь то силікатна, керамічна, клінкерна, або гіперпрессованний. Цегла добре захищає приватний будинок і виробничий об'єкт від холоду і вітрів, забезпечує збереження тепла тривалий період часу.

У тому випадку, якщо експлуатаційні властивості цегли не влаштовують замовника, можна зупинитися на кам'яній обробці. Вибираючи між штучної та натуральної обробкою, слід враховувати той факт, що оздоблення фасаду натуральним каменем повинна вноситися в проект будинку перед початком будівництва.

Чому підкреслюється важливість внесення натурального каменю в індивідуальні або готові проекти будинків? Кріплення натурального каменю на підставі будинку вимагає дійсно установки міцних конструкцій, здатних витримати таке навантаження тривалий період часу.

Щоб замовити фасадні роботи в Профі Строй, залишайте своє ім'я та номер телефону на сайті для зв'язку з менеджерів і уточнення деталей. Українська компанія Профі Строй надають готові проекти будинків з різними видами фасадів.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!