З чого почати будівництво будинку

Теми блогу
З чого почати будівництво будинку
25.02.2021

З чого почати будівництво будинку в Україні - один з найголовніших питань до менеджерів нашої компанії. Для того, щоб підійти до його вирішення максимально конструктивно, прийміть до уваги рекомендації професіоналів. Нелегке завдання, однак, вона під силу кожному, хто поставив перед собою таку мету.

Компанія Профі Строй - це професійне будівництво будинків в Миколаєві, ми допоможемо вам розібратися у всіх тонкощах. Ціна, яку ми вам запропонуємо - приємно здивує, а сервіс порадує.

Основи початку будівництва

Будівництво будинку з чого почати - хвилює кожного, адже це тягне з собою не тільки матеріальні витрати, але також складні інженерні маніпуляції. Часом не знаходячи засобів вирішення, людина вважає що затія марна.

Лякає безліч видів майбутніх робіт, а також можливість допустити помилки. Послуги будівельної компанії Профі Строй, припускають тісну співпрацю і підтримку на всіх етапах будівництва. З чого почати будівництво приватного будинку в Україні?

Визначається ділянку для будівництва будинку. Оформлення дозволу на будівництво - це спеціальні дозвільні документи. Земельна ділянка, яка має чіткі межі повинен соответстветствовать всім вимогам, пов'язаним з проведенням комунікації та іншими нюансами. Дозвіл на будівництво видають відповідні органи, які займаються земельними кадастрами.

Поетапність

З чого почати будівництво будинку, документи зібрані - приступаємо до дій:

 1. Визначення стилю будинку і його креслення. У нас ви зможете замовити готові проекти будинків. Дизайн дасть розуміння загального зовнішнього вигляду будинку, будівель, а також його місце розташування на земельній ділянці. На даному етапі обговорюються розміри архітектурної будови, в залежності від числа людей, які будуть в ньому жити. Для того, щоб скорегувати площа, можна планувати кілька поверхів в будинку. Будівництво будинків передбачає індивідуальний підхід і деталізований креслення, виходячи з побажань замовника.
 2. Необхідно також з'ясувати - які масштабні забудови плануються на ділянці, крім основної будівлі. Колодязь або свердловина - також досить серйозні об'єкти, наявність яких визначається на ранніх етапах будівництва. У питанні - будівництво заміського будинку з чого почати - необхідно з'ясувати - де проходить водоносна жила, щоб розмістити всі об'єкти в правильній черговості і найбільш прийнятних для цього місцях.
 3. В який час розпочати будівництво? Найбільш сприятливим часом року для такого масштабу робіт вважається рання весна. Коли температура повітря навіть вночі не опускається нижче 0, а сніг вже розтанув і зайва вода пішла в землю - зручно починати будівництво фундаменту. Таким чином, у вас в запасі півроку сприятливою, щодо сухої погоди. Пам'ятайте, що завершення будівництва не відбудеться лише за один сезон, для цього необхідно більше часу.
 4. Який матеріал використовувати в будівництві? Тут важливими критеріями є обставини того - в який час року буде переважно використовуватися будинок. Якщо його будівництво планується як постійне місце проживання, то обов'язково проводиться опалювальна система. Будинок можна будувати з цегли, піноблоку, газобетонних блоків, арболітових блоків і іншого.


Проекти готових будинків від Профі Строй

Для того, щоб максимально наблизитися до своєї мети і дізнатися з чого почати будівництво приватного будинку Україні, зверніться до справжнім експертам своєї справи - це професійна компанія Профі Строй. Наша фірма пропонує готові проекти будинків, в яких детально показані всі кімнати і коммуникаци. Вартість послуг залежить від масштабу робіт, а також від площі будинку.

З нашою допомогою ви зможете:

 • Отримати детальний ескіз будинку (як внутрішній так і зовнішній) за індивідуальним замовленням, з урахуванням всіх ваших побажань, відповідно до задуманого дизайну.
 • 3D екстер'єр і вид всієї прибудинкової території, відтворений з використанням комп'ютерної графіки.
 • Оптимізація і кошторис усіх необхідних робіт і матеріалів для будівництва.
 • Будівництво будинку "під ключ", за авторським проектом від нашої компанії.
 • Зведення коробки будинку або обробка всіх внутрішніх робіт, з використанням будь-яких інноваційних матеріалів, за рішенням замовника.
 • Створення стилістики та планування від кращих дизайнерів інтер'єрів, в який входить також попередня візуалізація картинки.
 • Реконструкція готової споруди, з додаванням деталей і відновленням його сучасності.
 • Проведення в будинок комунікацій, а також планування підземних об'єктів, притулків і іншого.
 • Розробка ландшафтної організації простору будинку, а також додаткових архітектурних будівель поблизу основної будівлі.
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!