Від чого залежить вартість ремонту квартири в 2021 році

Теми блогу
Від чого залежить вартість ремонту квартири в 2021 році
20.01.2021

Ремонт квартири в 2021 році

Ремонт квартири від компанії «Профі Строй» є оптимальним рішенням для власників як заміської, так і міської нерухомості, які бажають отримати весь комплекс професійних будівельних послуг без зайвої витрати грошей і нервів.

Весь процес ремонту триває від моменту оформлення замовлення в роботу і до кінцевої здачі повністю готового об'єкта. При цьому компанія повністю бере на себе всі зобов'язання по грамотної організації робіт і їх подальшого виконання. Це дозволяє укластися в мінімальні терміни при високій ефективності і не відволікати власника нерухомості від його звичайному житті.

Етапи виконання робіт

Послуги будівельної компанії включають в себе комплексний підхід до вирішення поставленого завдання. Обов'язково враховуються особисті побажання замовника і особливості конкретної квартири.

Етапи робіт при ремонті квартири

Готові проекти будинків

В першу чергу розробляється дизайн квартири. Разом із замовником обговорюються всі ключові моменти ремонту, з'ясовуються побажання і вимоги по плануванню, оснащення приміщень і обробці. Все це дає можливість швидко і якісно реалізувати поставлені цілі. Фахівці обов'язково прислухаються до думки замовника і при необхідності пропонують свої рішення і вносять коректування.

Перед тим як визначити вартість ремонту конкретної квартири, здійснюється обмір всіх приміщень. Це дозволяє створити модель квартири в трьох вимірах, щоб візуалізувати розглядаються рішення. Далі узгоджується план демонтажних робіт і монтажних, вибираються відповідні будівельні та оздоблювальні матеріали, планується зручне розміщення сантехнічного обладнання та електричної проводки для подальшого підключення різної побутової техніки, а також уточнюються місця, де буде стояти меблі і перебувати декоративні елементи.

При розробці проекту визначається вартість ремонту квартири з урахуванням ціни на що витрачаються матеріали і ремонтних робіт фахівців. Важливим моментом є узгодження термінів виконання кожного етапу проекту.

Демонтаж перегородок і установка нових

Це основні фактори, які впливають на остаточну вартість ремонту. На цьому етапі демонтуються різні покриття і комунікації, встановлюються інші перегородки, забирається будівельне сміття з подальшим вивезенням.

Купівля і транспортування будівельних матеріалів

За узгодженої попередньо кошторисі проводиться закупівля необхідних будматеріалів і їх транспортування до місця призначення. Фахівці ж доставляють на об'єкт свої інструменти та обладнання. Вартість ремонту квартири в Києві буде також залежати від терміновості виконання робіт.

Чорнові роботи

На цьому етапі майстри фірми займаються вирівнюванням стель, стін і підлоги. Монтуються інженерні комунікації і системи (каналізація, вузли водопостачання), прокладається опалення та електропроводка. Також виконується стяжка підлоги, встановлення конструкцій з гіпсокартону і накладається штукатурка.

Монтажні роботи

Тепер проводиться установка підвіконь, опалювальних радіаторів, міжкімнатних дверей і інших важливих конструкцій. Це залежить від початкового проекту квартири і входить у вартість.

Чистова обробка

На цьому етапі проводяться заключні оздоблювальні роботи:

 • оштукатурювання;
 • фарбування;
 • поклейка шпалер або декорування каменем;
 • монтаж плінтусів;
 • установка мікрокліматичного і сантехнічного обладнання;
 • остаточна прибирання і вивезення сміття.

Установка меблів і побутової техніки

Внутрішнє оформлення приміщень - це те, що входить у вартість ремонту квартири під ключ. У практично готове житло встановлюється різна техніка, збираються і монтуються передпокої, шафи-купе, кухонний гарнітур, спальні. До водопостачання підключається туалет, ванна, кухонна раковина, проводиться під'єднання каналізації.

Тепер більш-менш зрозуміло, з чого складається вартість ремонту будинків і квартир. Кожен проект має свої особливості і етапи реалізації, тому перелік необхідних послуг може істотно різнитися. Однак кожна будівельна компанія надає докладний прайс на свої послуги, з яким обов'язково потрібно ознайомитися, щоб знати, на яку суму грошей доведеться розраховувати.

Вартість ремонту квартири в 2021 році

Особливості роботи компанії «Профі Строй» в Україні

У цій фірмі можна замовити будівництво будинків або ремонт під ключ будь-якої квартири. Всі роботи фахівці виконують строго за договором у встановлені терміни. Крім того, компанія гарантує якість проведених робіт, що підтверджується документально.

Основні послуги

 1. Швидке оформлення заявки.
 2. Виїзд на об'єкт спеціаліста.
 3. Послуги замірника і дизайнера.
 4. Безкоштовне складання кошторису.
 5. Складання договору.
 6. Виконання робіт в термін.
 7. Надання гарантії.

Від чого залежить вартість ремонту квартири, так це в першу чергу від початкового стану об'єкта. Якщо житло перебуває в жалюгідному стані, то, відповідно, і розщедритися доведеться на ремонт істотно.

Також на остаточний цінник може вплинути складна планування квартири, коли ламаються перегородки і змінюється вся конструкція. Від чого ще залежить вартість ремонту, так це від ступеня віддаленості від міста, адже бригаді фахівців доведеться добиратися до об'єкта і перевозити з собою інструменти, а це зайві витрати.

У будь-якому випадку всі ці моменти обговорюють ще на етапі планування і остаточна ціна фіксується документально, тому будь-яких неприємних сюрпризів потім бути не повинно.

За більш детальною інформацією можна звернутися до менеджера компанії, де вам детально все розкажуть і покажуть. Варіантів ремонтів існує величезна безліч, тому завжди є можливість все ретельно узгодити, знайти компроміс і домовитися.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!