Скільки коштує побудувати будинок в 2021 році?

Теми блогу
Скільки коштує побудувати будинок в 2021 році?
19.01.2021

Скільки коштує побудувати приватний будинок в Україні

Компанія «Профі Строй» є лідером на українському стройрінке, який довів свою високу кваліфікацію шляхом якісного і швидкого будівництва будинків в Миколаєві, Херсоні, Одесі та інших населених пунктах. Організація займається зведенням елітної нерухомості, заміських дач, функціональних котеджів.

Ведуться розробки індивідуальних проектів з урахуванням всіх побажань замовника. У штаті компанії працюють фахівці різного спрямування, що дозволяє їй надавати послуги в багатьох сферах будівництва. Всі роботи виконуються швидко, а об'єкти здаються в установлені договором строки.

Будівельні матеріали для зведення будинку

Послуги будівельної компанії «Профі Строй» припускають якісне та швидке зведення будинку по попередньо узгодженим із замовником проекту. Всі конструкції відповідають вимогам безпеки, є комфортними, а також зручними у використанні.

Фірма пропонує будівництво:

 • Заміських затишних дач;
 • шикарних садиб;
 • просторих будинків;
 • містких котеджів;
 • сімейних таунхаусів;
 • житлових будинків в кілька поверхів.

 

Скільки коштує побудувати будинок в Україні

З клієнтом попередньо узгоджуються всі питання щодо використовуваного матеріалу, який буде обраний для будівництва будівлі.

Варіанти матеріалів:

 • піно, шлако і газобетон;
 • камінь поризована;
 • дерево;
 • пінополістиролбетон;
 • цегла.

Вартість спорудження будинку буде залежати від обраного матеріалу, технології будівництва, обсягу робіт і багатьох інших факторів.

Характеристики матеріалів

 1. Піноблоки. Невисока вартість матеріалу робить будівництво бюджетної.
 2. Газобетон. Забезпечує геометрично точну форму і теплоту. Каркасне будівництво не займає багато часу і дозволяє використовувати різну обробку.
 3. Цегла. Ціна матеріалу вище, але будинок виходить теплим і красивим.
 4. Брус і зруб. Забезпечують будівлі не тільки естетичну привабливість, але і екологічність. Однак дерево піддається впливу вогню і вимагає якісної попередньої обробки.

Вартість споруди заміського будинку під ключ, природно, включає в себе обробку фасаду. Обов'язково враховуються всі особливості матеріалу, що служить для зведення будівлі. Наприклад, якщо головним матеріалом обрані піноблоки, етап утеплення можна пропустити, оскільки товщина стін тут становить 50 см, чого цілком достатньо для гарної теплоізоляції. Але подальша облицювання поверхні все ж необхідна, щоб будівля виглядало естетично привабливо.

А ось вартість споруди дерев'яного приватного будинку буде інший. Тут вже облицювання є не обов'язковою, але якісний утеплювач використовувати потрібно в будь-якому випадку.

Будь-який будинок, незалежно від застосовуваних матеріалів, повинен відповідати таким основним вимогам, як тепло, екологічна безпека і максимальний комфорт для мешканців. Який би варіант ви не зволіли, фахівці компанії «Профі Строй» в Україні зроблять все можливе, щоб ваш будинок вийшов якісним і прослужив багато років.

Скільки коштує побудувати будинок в Україні

Зведення коробки

Коробка - це частина майбутньої конструкції будівлі, яка складається, природно, з фундаменту, міцних стін і даху. Щоб об'єкт був міцним, необхідно правильно облаштувати його підставу.

Види фундаментів:

 • палі;
 • стрічки;
 • стовпи;
 • армований моноліт.

Після створення фундаменту переходять до оформлення стін. Матеріал узгоджується безпосередньо з замовником.

Потім переходять до будівництва даху, яка має в своєму складі дерев'яний каркас, якісний утеплювач і зовнішнє покрівельне покриття, яке теж вибирає замовник. Вартість споруди приватного будинку компанією «Профі Строй» в Україні повністю виправдана високою якістю застосовуваних матеріалів і виконання робіт.

Будинки під обробку

Дана послуга є більш затребуваною, хоча і фронт робіт в цьому випадку більш великий. Здійснюється практично будівництво повноцінного будинку, тільки без самої обробки.

Етапи зведення:

 1. Пристрій фундаменту. Вид підстави залежить від поверховості та особливостей ґрунту. Після заливки витримується певний час (приблизно місяць), щоб конструкція набрала міцності.
 2. Проводиться гідроізоляція фундаменту.
 3. Зведення стін, застосування гідро-, шумо-і теплоізоляції.
 4. Будівництво покрівлі. Монтується кроквяна система з тепло-, гідро- і пароізоляцією. Покрівельний матеріал даху істотно вплине на те, у скільки виллється будівництво будинків.
 5. Комунікаційні підключення, такі як вода, електрика, газ і так далі.

Житло під ключ

Багатьох цікавить, скільки коштує побудувати приватний будинок в Україні. Житло під ключ - це найдорожча послуга будівельних компаній, оскільки в результаті ви отримуєте готовий будинок з усіма зручностями. Просто заселяють - і живіть.

Крім, власне, самого зведення будинку фахівці проводять якісну обробку зовні і всередині, благоустрій прилеглої території. Також вартість спорудження будинку в Україні може включати допомогу в оформленні дозвільних документів на ділянку і роботу дизайнерів.

Як працює «Профі Строй»

Компанія «Профі Строй» пропонує готові проекти будинків різної вартості, тому тут ви обов'язково підберете для себе найбільш підходящий варіант. Замовити послугу в цій організації - значить, отримати якісний, функціональний і красивий будинок мрії.

Етапи робіт:

 1. Обговорення ідеї.
 2. Складання докладної кошторису, яка наочно покаже, скільки коштує побудувати приватний будинок в конкретному випадку.
 3. Узгодження всіх нюансів з замовником і підписання договору із зазначенням кінцевих термінів здачі в експлуатацію готового об'єкта.
 4. Виконання замовлення.
 5. Здача готової роботи і прийняття її замовником.

На всьому етапі будівництва, від моменту звернення в компанію і до здачі готового будинку, з замовником постійно на зв'язку знаходиться менеджер компанії, тому можна без проблем відстежувати всі дії будівельної бригади і проводити при необхідності коригування.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!