Замовити монтаж теплого електричного підлоги

Теми блогу
Замовити монтаж теплого електричного підлоги
06.04.2020

Тепла підлога як спосіб опалення використовували в стародавньому Римі під час правління Гая Юлія Цезаря (з 37 по 41 р н.е.). В Римських термах і забезпечених будинках підлоги підігрівалися гарячим повітрям. Пізніше Британці прийшли до такого способу опалення своїх замків! Ну не можливо було інакше опалити приміщення з стелями висотою більше 10 метрів! І таких історичних фактів застосування теплих підлог в якості опалення дуже багато.

Тепла підлога це в першу чергу зручність, комфорт і економічність.

Кабельный теплый пол: расчет, виды, укладка, преимущества, особенности

В цій статті ми детально розповімо про електричну теплу підлогу. У чому її переваги і недоліки.

Отже, тепла електрична підлога - це підвищеної надійності кабельна система. Нагрівальні секції систем теплої підлоги - це мають два шари ізоляції, екрановані одножильні і двожильні кабелі, а також надійні з'єднувальні муфти. Від традиційних способів опалення, де тепло передається конвекційними потоками, тепла підлога відрізняється рядом переваг:
• Нагрівальна частина системи захована в конструкцію підлоги, що дозволяє збільшити корисну площу і урізноманітнити дизайн приміщень, при цьому покриття підлоги може бути будь-яким: плитка, мармур, килимове покриття (крім паркету).
• Чи не висушує повітря в приміщенні, так як нагрівальний кабель не має прямого контакту з атмосферою.
• Подвійна ізоляція і екранує обплетення кабелів дозволяє використовувати теплі підлоги в приміщеннях будь-якої вологості.

Перш за все, виберіть свою систему, яка підійде для вашого приміщення, і бажаний тип обігріву (основний або комфортний), це не маловажний фактор в подальшому будівництві.

Основна система опалення передбачає використання більш потужного кабелю і пристрій стяжки товщиною не менше 5 см. При цьому площа теплих підлог повинна становити не менше 70% від загальної площі приміщення, що обігрівається. Рекомендована питома потужність системи при використанні теплої підлоги в якості основної системи опалення - від 160-180 Вт / м2. Наприклад, тепла підлога потужністю 0,19 кВт, площа обігріву - 1,2 м2; перевіряємо потужність: 190 Вт / 1,2 м2 = 158 Вт / м2.

2. Додаткова (комфортна) система опалення. Встановлюється спільно з опалювальними приладами інших типів і призначена для досягнення теплового комфорту. Найбільш актуальна в приміщеннях з холодними підлогами (ванні кімнати, санвузли, кухні, басейни) і на перших поверхах будівель. Рекомендована питома потужність системи при комфортному підігріві підлоги 120-140 Вт / м2. Наприклад, тепла підлога потужністю 0,19 кВт, площа обігріву - 1,5 м2; перевіряємо потужність: 190 Вт / 1,5 м2 = 126 Вт / м2.

Які переваги електричного теплої підлоги?
1. Довговічність. Середній термін служби до 50 років;
2. Можливість установки в будь-якому приміщенні;
3. Просте управління;
4. Індивідуальний режим, для кожного приміщення;
5. Не треба в сервісному обслужіваніію

Теплый пол в ванной комнате: установка и выбор конструкции

Недоліки теплого електричної підлоги:
1. Присутність електромагнітного випромінювання, як у будь-яких електричних приладів;
2. Більш енерговитратний.

Так само, у нас ви можете замовити монтаж водяної підлоги.
Звертайтеся в Профістрой! Адже затишок і комфорт Вашого будинку - це наше завдання.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!