Замовити проект даху Херсон

Теми блогу
Замовити проект даху Херсон
12.03.2020

Висококваліфіковані фахівці компанії «Профістрой» здійснюють проектування даху, монтаж металочерепиці та інших покрівельних матеріалів. Ми проводимо роботи будь-якого ступеня складності, ґрунтуючись на ваших перевагах і з огляду на особливості клімату, навколишнього ландшафту, а також характер несучих конструкцій конкретного будинку. Для монтажу металочерепиці ми залучаємо найкращих фахівців і використовуємо якісні матеріали та інструменти.

Сучасна покрівля - високотехнологічна частина будівлі, яка бере на себе основну частину зовнішніх природних впливів. Професійний проект покрівлі включає комплект інженерно-технічної та конструкторської документації з точними розрахунками і кресленнями, що дозволяють втілити в життя задумку архітектора.

На сьогоднішній день сучасне будівництво передбачає в першу чергу використання двох типів даху - плоскою і скатної.

Найбільшу популярність придбали скатні дахи зважаючи на низку особливостей, а саме:

 • мають досконалої захистом від опадів, не даючи їм затримуватися на поверхні;
 • мають презентабельний зовнішній вигляд;
 • більше можливостей використання простору під дахом.

Існує досить багато варіацій покрівлі. Вибір її обумовлений не тільки естетичними міркуваннями і концепцією будівлі, але і наявністю горища, мансарди або їх відсутністю, розташуванням димарів, вентиляційних каналів всередині приміщення, необхідністю розміщення додаткових елементів, таких як снігозатримання, перекриття внутрішнього двору, ганку, зимового саду, теплиці.

Існує кілька критеріїв, за якими можна вибудувати видовий діапазон дахів для будинку.

По куту нахилу поверхні дах буває:

 • купольної;
 • плоскою;
 • скатної.

За кількістю скатів:

 • односкатной;
 • двосхилим (з двома скатами, полувальмовой);
 • многоскатной (вальмовой, шатрової, ламаної)

Щодо осі симетрії дах може бути:

 • симетричною;
 • асиметричною.

За типом матеріалу:

 • шиферної;
 • м'якою;
 • черепичним;
 • металевої;
 • окремі випадки використання матеріалів.

ПРОЕКТУВАННЯ

Зведення даху над головою - це один з найважливіших пунктів в будівництві всієї будівлі, результат якого визначає, як естетику проекту, так і забезпечення приміщення захистом від зовнішніх явищ. Процес проектування покрівлі досить трудомісткий. Варто звернутися до досвідченого фахівця або запастися багажем знань і навичок самостійно.

Можна взятися за таку справу при будівництві одноповерхових будинків, будівель з нескладними варіаціями покрівлі або при проектуванні об'єкта з простою геометрією даху, наприклад, будинки з терасою або незвичайного будинку-куреня, в якому двосхилий дах спускається до землі.

Перед початком будь-яких робіт дуже важливо грамотно скласти план по всіх етапах робіт, починаючи з конструкції, послідовності кроків і закінчуючи підрахунком матеріалів і комплектуючих для монтажу критої поверхні.

Так само, в нашій компанії ви можете замовити індивідуальне проектування будинків або будівель промислового призначення, 3D візуалізацію, а також кошторис на проект і багато іншого за доступною вартості.

Від даху залежить цілісність інших конструктивних елементів і ступінь тепловтрат всієї будівлі, тому до неї пред'являються підвищені вимоги по санітарним, пожежним та будівельним нормам і правилам. Дах сприймає і передає на нижележащие конструкції самі екстремальні види природних впливів (сніг, дощ, вітер). У проекті покрівлі закладені сучасні матеріали, враховані кліматичні особливості регіону і режим експлуатації підпокрівельних приміщень. Додайте до цього грамотний монтаж - і забудьте про проблеми з дахом на десятиліття. Професійний проект покрівлі - це належним чином оформлене інженерно-конструкторське обгрунтування ідей дизайнера, що вимагає від проектувальника глибоких теоретичних знань і практичних навичок. Кваліфікована інженерно-технічна розробка покрівлі забезпечує її безпроблемну експлуатацію в майбутньому.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!