Замовити конструктивну частину (розрахунок фундаменту) в Херсоні

Теми блогу
Замовити конструктивну частину (розрахунок фундаменту) в Херсоні
28.01.2020

Від правильного вибору типу фундаменту під будинок залежить міцність і довговічність всієї будівлі. Найчастіше при будівництві будинків використовуються стрічкові фундаменти або монолітні плити, а також фундаменти на палях, стовпах, блокові, цокольні і інші.

Кожен вид має свої достоїнства і має певні недоліки. Розглянемо окремо характеристики кожного типу детальніше.

Фундамент з монолітної плити
Залізобетонна плита створюється також, як і міцний стрічковий фундамент, але її розміри займають всю площу основи майбутнього будинку. Фундамент з монолітної залізобетонної плити вважається дуже міцним, тому що навантаження на нього розподіляється рівномірно. Істотним недоліком можна вважати те, що такий фундамент в кілька разів дорожче стрічкового.

Особливості стрічкового фундаменту
Він використовується при будівництві малоповерхових споруд. Вартість закладання набагато нижче, ніж плиткового або фундаменту на палях. Для будівництва стрічкового фундаменту готується траншея певної глибини і ширини. Потім будується опалубка і готується арматура для заливки бетону. Робиться бетонна заливка. Після застигання бетону опалубку демонтують. Розрахунок товщини фундаменту залежить від матеріалу, з якого будуть побудовані стіни будинку.

Цокольний фундамент
При будівництві такого фундаменту роботи проводяться в котловані. На основі стрічкового фундаменту зводяться стіни підвального приміщення. Для створення цокольних фундаментів застосовується особлива технологія, що враховує те, що стіни підвалу стикаються з землею. Вартість цокольній конструкції завжди висока.

Фундаменти на стовпах і палях
Такі конструкції використовуються на складних грунтах. Їх будівництво не залежить від погодних умов і не вимагає масштабних земляних робіт. Стовпчастий і фундамент палі складно проектувати. Розрахунок несучої здатності палі по грунту потрібно виконувати дуже точно, щоб будівля прослужило багато років.

Комбіновані фундаменти
Найчастіше створюються такі комбіновані фундаменти:
- цокольний, побудований на монолітній плиті;
- стрічковий в комбінації з фундаментом на палях.

Так само у нас можна замовити ескізний проект будинку 

Як замовити проектування фундаменту
Наша компанія має багаторічний досвід, тому допоможе підібрати для вашого будинку оптимальний вид фундаменту. Наші досвідчені фахівці проаналізують тип ґрунту і рівень грунтових вод на будівельній ділянці і підберуть потрібний тип конструкції підстави і глибину закладення для вашого будинку, обсяг цементу необхідний для заливки. Наші інженери виконають розрахунок несучої здатності грунту і несучої здатності фундаменту. Вам буде надана необхідна документація і кошторис.
Наші послуги обійдуться вам недорого, незважаючи на те, що кожен проект готується, як індивідуальний. Наприклад, ціна на проведення робіт в м Херсон буде залежати від виду фундаменту, обраних матеріалів і використовуваної техніки.

Звертайтеся!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!