Замовити геодезію в Херсоні

Теми блогу
Замовити геодезію в Херсоні
28.01.2020

Коли ми пропонуємо своїм клієнтам зробити топографічну зйомку ділянки, багато хто відмовляється.
Наша компанія наполягає, що такі роботи повинні проводитися перед початком будівництва.

У чому ж полягає суть цих робіт, яка від них користь і ніяких проблем вони дозволяють уникнути при будівництві будинку?

Постараємося відповісти на ці питання в цій статті.

Геодезична зйомка являє собою вимір земельної ділянки, визначення його фізичних координат на місцевості, форми і місця розташування на ньому всіх наявних об'єктів, проводиться вона безпосередньо на місці майбутнього будівництва. Геодезист відзначає в кресленні значення висот, а також всі істотні дані, що дозволяють визначити оптимальне розташування майбутніх об'єктів. Крім цього, на карту наноситься планування місцевості навколо ділянки, що дозволяє врахувати наявність сусідніх будівель, огорож і доріг.

Послуги геодезиста потрібні на будь-якому з етапів будівельного процесу, включаючи:

  1. Інженерно-геодезичні дослідження на передпроектної стадії, в процесі яких створюються геодезичні основи, проводиться топозйомка і складається топографічний план місцевості.
  2. Геодезичні процедури після розробки і затвердження будівельного проекту. Включають підготовку до розбивці і власне розбивку основних і допоміжних осей будівлі, наступний перенесення проекту на будмайданчик, розрахунок земляних робіт і розбивку підстави.
  3. Виконавчу (проміжну) зйомку на кожному з етапів зведення будівлі - починаючи з фасаду і поверхових перекриттів і закінчуючи покрівлею.

Як показує наша практика, найчастіше при відсутності точного плану ділянки і його фізичних кордонів, будови можуть повністю або частково опинитися на чужій землі, а це веде до тривалих і не дешевим судових розглядів.

Так само, ці відомості необхідні проектувальникам для здійснення якісної посадки будівель, комунальним службам для підключення до мереж, ландшафтним дизайнерам для грамотного облаштування земель, розробникам генпланів і архітекторам для проектування забудови, землевласникам і їхнім сусідам для точного визначення меж ділянок. Найважливіша для вас інформація - це рельєф і підземні комунікації.

Скільки коштує геодезія ділянки
Попереднє уявлення про вартість робіт і послуг ви можете зв'язавшись з нашим консультантом будь-яким зручним вам способом.
Для більш точної відповіді на питання про вартість послуг нам необхідно детально ознайомитися з вашими побажаннями, побувати на досліджуваної території, оцінити склад і обсяг необхідних робіт і заходів за погодженням отриманих результатів.

Так само Ви можете замовити винос проекту в натуру 

Фахівці проведуть для вас геодезичні вимірювання в зручне для вас час. Наша компанія несе повну відповідальність за достовірність результатів своєї роботи.

Звертайтеся в компанію Профістрой! Ми завжди раді відповісти на всі запитання й допомогти в будівництві власного будинку.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!