Замовити буріння свердловини

Теми блогу
Замовити буріння свердловини
22.01.2020

Все більше і більше людей починаються піклуватися про своє здоров'я і здоров'я близьких. Один з таких способів - це забезпечення свого будинку чистою водою. Люди вибирають різні варіанти для поліпшення якості води. Хтось купує бутильовану воду, хтось же встановлює фільтри, а деякі люди використовують кип'ячену водопровідну.

Якщо ж Ви запланували на своїй ділянці буріння свердловини, рекомендуємо Вам такий алгоритм дій.

    1. Укладаємо договір на буріння;
    2. Вибір місця для буріння свердловини;
Після укладення договору на буріння свердловини під воду на місце приїжджає замірщик. Він розповідає, як буде відбуватися буріння, вода якої якості буде на ділянці з урахуванням глибини залягання водоносних пластів. Замірщик допоможе вибрати місце для буріння свердловини, вода в якій завжди буде чистою. На місці фахівець розповість про особливості буріння, зробить розрахунок і скаже, скільки приблизно по часу займе буріння свердловини на ділянці. Після огляду місцевості він розповість, з якого боку заїде бурова машина, оцінить складність буріння на ділянці, визначить основні умови буріння свердловин і пояснить, що свердловина буде буритися до чистої води.
На місці ви зможете задати питання, уточнити, як буде відбуватися буріння свердловин, чи потрібна буде потім очищення та ремонт свердловин під воду.
    3. Підготовчі роботи;
Для того, щоб не замазати все навколо брудною водою і піском, рекомендуємо накрити поліетиленом прилеглі конструкції.

Які переваги свердловин?
    • Чистота води. Через те, що свердловина має вузький зазор, попадання всередину бруду виключається.
    • Довговічність свердловин. Свердловини можуть прослужити близько 50 років.
    • Невичерпність запасів. (При правильній експлуатації)
    • Не вимагає витрат на експлуатацію. При правильній установці фільтра вам не доведеться проводити чистку, як наприклад, це регулярно слід робити в колодязях.

Існує багато різних технологій, але всі вони складаються з трьох основних складових.
    1. Руйнування порід
В якості спеціального інструменту, що руйнує породу використовується прикріплене до бурової штанзі шарошечное долото, яке обертається двигуном установки для буріння.
    2. Промивання свердловини, вилучення породи
Для цього використовується гідравлічний спосіб за допомогою спеціальної промивної рідини. Це може бути глинистий, вапняний склад, вода. Дістати породу зі свердловини можна і за допомогою шнека, буром або пневматичним способом.
    3. Закріплення стінок готової свердловини
Для цього використовуються спеціальні обсадні сталеві труби. Якщо планується використання води для питних потреб, то не рекомендуємо використовувати оцинковані труби, а нержавіюча труба нерентабельна через вартість.
    4. Прокачування свердловини під воду
При цьому здійснюються необхідні заміри параметрів, наприклад статичного і динамічного рівня. Це необхідно для правильного підбору водопідіймального обладнання.

Так само у нас можна замовити зміцнення фундаменту в компанії Профі Строй

Не знаєте, як і з чого варто починати? Звертайтеся в нашу компанію Профістрой і ми допоможемо вирішити ваші проблеми в будівництві.

Як з нами зв'язатися?

Адреса: Херсон. Ярослава Мудрого 11

Номер 095 391 88 85 Валерій

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!