Отримання дозволу на збільшення балкона

Теми блогу
Отримання дозволу на збільшення балкона
10.01.2020

Кожен житель квартири хоч раз, але замислювався про розширення своєї житлоплощі, і часто погляд падає на власний балкон.

Ви повинні розуміти, що маленька площа, це не вирок, і рано чи пізно ви натрапите на думку, що пора щось змінювати в цій проблемі.

У старих радянських будинках балкони були відкритого типу, проте зараз господарі все частіше хочуть закрити їх за допомогою металопластикових вікон і розширити житлоплощу.

У цій статті ми постараємося відповісти на такі питання: як можна збільшити площу балкона і склити його? Які існують нюанси і допустимі норми в такому рішенні? Куди варто звертатися з такого питання? Чи потрібно вам оформляти дозвіл на розширення балкона?

За підсумком ви отримуєте нове місце в своїй оселі і зможете облаштувати його відповідно до своїх смаків і бажань. Балкони і лоджії в будинках є практично в будь-якій квартирі, навіть на перших поверхах. Видів і способів їх збільшення є кілька, проте займатися проектом такого рівня складності повинні тільки професіонали.

Наша компанія займається таким видом роботи. Так само, ви можете у нас замовити утеплення стіни зовні в холодну пору року.

Що стосується законодавства і чи потрібно вам оформляти дозвіл?

На 30 см закон дозволяє вам розширити балкон без будь-яких погоджень. Однак не всім зазначені розміри достатні і вигідні. У таких випадках господарі квартир розглядають можливість більш радикального розширення.

Якщо ви готові збільшити балкон по ширині більше, ніж на обумовлені вище 30 см, вам необхідно терпіння і ретельне планування. На першому етапі вам буде потрібно відвідати архітектурний відділ вашого міста і подати заяву на дозвіл провести перепланування квартири. На розгляд піде близько місяця. Після отримання дозволу ви можете звернутися в нашу компанію для розробки проекту перепланування.

Через те, що дозвіл займає тривалий час, багато хто починає будувати ще до того, як їм дали «добро». Ми не рекомендуємо починати роботи в такому формі, в подальшому можуть виникнути проблеми з законом, оформленням нерухомості в спадок, юридична переоформлення та т. Д.

Існує три види збільшення балкона:

  • Винос по підвіконню. Технологія збільшення за рівнем парапету балкона.
  • Винос по підлозі. Технологія збільшення балконної плити за допомогою закладу швелерів в стінку. В такому випадку збільшений балкон буде довшим і ширшим.
  • Змішаний варіант. За допомогою розширення балкона по підлозі і підвіконню зможе забезпечити вам максимальний розмір, а також найвищий рівень комфорту нового простору.

Отримання дозволу проходить в кілька етапів:

  1. письмове погодження в ЖЕКом;
  2. письмове погодження з сусідами;
  3. заяву в департамент архітектури вашого населеного пункту на отримання дозволу на підготовку проектної документації;
  4. розробка проекту;
  5. узгодити проект в управлінні архітектури, служби газу, СЕС і пожежних органах;
  6. отримати ордер на здійснення робіт в разі успішного узгодження на всіх попередніх стадіях.

Якщо ви проводите розширення балкона в квартирі, яка розташована на першому поверсі (що додатково передбачає зведення фундаменту), то Вам необхідно провести реєстрацію в інстанціях, які реєструють земельні ділянки.

Профі Строй гарантує проведення якісної роботи.

Все, що Вам потрібно, це зателефонувати за цим номером 095 391 88 85 Валерій.

Або знайти нас за адресою: Херсон. Вулиця Ярослава Мудрого 11

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!