Замовити штукатурку стін стель в Херсоні Миколаєві РЕМОНТ В ХЕРСОНІ Миколаєві ПІД КЛЮЧ вартість послуг штукатурів ціна за квадратний метр

Теми блогу
Замовити штукатурку стін стель в Херсоні Миколаєві РЕМОНТ В ХЕРСОНІ Миколаєві ПІД КЛЮЧ вартість послуг штукатурів ціна за квадратний метр
10.05.2018

Як правильно сушити штукатурку взимку (РЕМОНТ В ХЕРСОНІ ПІД КЛЮЧ)

Ключ: скільки повинна сохнути штукатурка

Дуже часто виникають ситуації, коли ремонт доводиться виконувати в холодну пору року. Навіть в таких ситуаціях потрібно дотримуватися технічні вимоги, щоб будівельні роботи мали позитивні результати.

Сьогодні актуальним є питання, як правильно сушити штукатурку взимку, щоб вона швидко висохла, добре трималася і не обсипалася з плином часу.

Нанять штукатуров отделочников в херсоне николаеве стоимость услуг цена рассчитать заказать штукатурку стен

Перш за все, слід знайти оптимальний підхід і дотримати необхідні умови не тільки на заключному етапі, але і під час підготовчих процедур.

У зимовий період рекомендується оштукатурюваті стіни, дотримуючись певних правил:

  • Вологість поверхні не повинна перевищувати восьми-дев'яти відсотків.
  • Укоси, ніші вікон і дверей, інші елементи конструкції, які швидко охолоджуються, слід обробляти до настання холодів, щоб вони не остигає до температури +8 градусів Цельсія і нижче.
  • Скільки повинна сохнути штукатурка залежить від того, яка температура в приміщенні, гранично допустимий поріг тримається на позначці + 10 ° С.
  • Зовнішні роботи можливо проводити і при більш низькому температурному режимі, але тільки в тому випадку, якщо в розчині містяться спеціальні хімічні модифікатори. Такі добавки надають суміші здатність застигати в холоді і ставати міцною. Також можна скористатися масою, в яку попередньо була додана мелена негашене вапно.
  • Стіни, складені методом заморозки, починають оштукатуривать за умови, що кожна з них відтанула на більш ніж половину глибини. Відзначимо також, що не допускається видалення криги з поверхні з метою прискорити процес прогріву.
  • Щоб штукатурка взимку сохла швидше, потрібно попередньо зайнятися підготовкою приміщення - проконопатити щілини, дверні коробки, стіни і укоси, засклити віконні прорізи, встановити двері, утеплити міжповерхові перекриття і так далі.
  • Важливо відзначити, що при використанні систем штучного обігріву температура повітряної маси під стелею не повинна перевищувати + 30 ° С, оскільки розчин втратить необхідні властивості - будуть утворюватися тріщини, спостерігається втрата його міцності.

Нанять штукатуров отделочников в херсоне николаеве стоимость услуг цена рассчитать заказать штукатурку стен

Обігрів і сушка штукатурки взимку

Будівельні матеріали, що містять у складі різні в'яжучі добавки, просушиваются різними способами. Правильно сушити штукатурку взимку з вапняку необхідно із застосуванням невеликого обсягу вуглекислого газу. У даній ситуації прискорений метод небажаний, оскільки основа втрачає міцність і руйнується.

Вапняні та гіпсові обробки повністю висихають приблизно за два тижні. Приміщення потребує щоденного провітрюванні.

Цементні і цементно-вапняні склади знаходять стійкість протягом 6-7 днів. Кімнату заборонено провітрювати, оскільки подібні суміші вбирають вологу з повітря.

Визначити, скільки повинна сохнути штукатурка складного або комбінованого складу, досить просто. Досить прочитати кількісний вміст елементів і орієнтуватися на речовину з найбільшим процентним вмістом.

Нанять штукатуров отделочников в херсоне николаеве стоимость услуг цена рассчитать заказать штукатурку стен

Кращим опаленням для нормального затвердіння розчину - центральне, але якщо воно відсутнє, то можна влаштувати тимчасовий обігрів.

Всередині будівлі рекомендується застосовувати повітронагрівачі і калорифери, оптимальний період роботи - 6-8 днів в режимі +30 градусів Цельсія. Коли вологість маси досягне 8%, процедуру обігріву можна призупинити, але потрібно стежити за тим, щоб температура опускалася нижче + 8 ° С ще кілька днів.

Якщо вам потрібно правильно сушити штукатурку взимку в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі, тоді варто приготувати речовина з хімічними присадками. Цей варіант буде ідеальним, навіть якщо на вулиці стоїть морозна погода.

Як доповнення до цементного або складного розчину може застосовуватися хлорована вода. Подібна маса добре скріплює шлакоблокові, цегляні і дерев'яні стіни.

Суміш з присадкою поташу задіюється для штукатурення сітчастих і армованих елементів, оскільки не викликає корозії металевих конструкцій. Також можливо скористатися аміачною водою для штукатурних робіт по цеглі і бетону.

Нанять штукатуров отделочников в херсоне николаеве стоимость услуг цена рассчитать заказать штукатурку стен

Скільки повинна сохнути штукатурка взимку? (Не менше 21 дня) складне питання, але якщо чітко дотримуватись рекомендацій, то процес буде максимально швидким і ефективним, а результат перевершить всі ваші очікування.
У нашій компанії ви зможете найняти професійних обробників для штукатурки стін і майстрів багатьох інших ремонтно-будівельних спеціальностей в Херсоні
Мітки: Будівельник Ремонт квартир Херсон 100 грн. Надаємо послуги з поклейки шпалер, Як правильно сушити штукатурку взимку РЕМОНТ В ХЕРСОНІ ПІД КЛЮЧ, капітальний ремонт квартири або будинку при достатньому будівельному, кімнат, комплексний ремонт квартир

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!