Замовити шпаклівку стін стель ціна Найняти обробників для ремонтних робіт в Херсоні Миколаєві на замовлення під ключ вартість робіт розрахунок ціни

Теми блогу
Замовити шпаклівку стін стель ціна Найняти обробників для ремонтних робіт в Херсоні Миколаєві на замовлення під ключ вартість робіт розрахунок ціни
10.05.2018

Шпаклівка є особливою сумішшю, яка використовується для чорнової обробки, попереднього вирівнювання і підготовки поверхонь до фарбування, обклеювання та іншим видам декорування. Подібний склад може містити в собі особливі пенообразующие елементи, наповнювачі (крейда, тальк, барит), а також фарбувальні пігменти.

Речовина має пастоподібну консистенцію, тому на стіни її рекомендується накладати спеціальним інструментом - шпателем. По закінченню деякого часу після нанесення маса твердне, а всі надлишки знімаються за допомогою наждакових листів або грубої губкою, змоченою у воді.
Нанять отделочников для шпаклевки стен в херсоне николаеве под ключ стоимость шпатлевки стен цена заказать

 1. Суха шпаклівка, яку перед використанням необхідно змішати з водою в рекомендованих пропорціях. Щоб зробити густу однорідну масу, потрібно дотримуватися вимог інструкції виробника, а також використовувати будівельний міксер або інше обладнання для змішування.
  Подібний порошок зберігається в спеціальних пакетах (мішках) для запобігання взаємодії з вологою. Основною його перевагою є доступна ціна, але доведеться докласти деяких зусиль, щоб досягти бажаних результатів.

  Такий варіант може використовуватися практично для будь-яких видів робіт, в тому числі там, де необхідна висока точність і акуратність.

  Головним мінусом вважається недовговічність вже приготовленої суміші, тому доведеться розрахувати, який обсяг робіт буде виконуватися відразу.

  Готова шпаклівка, на відміну від попереднього варіанту, може зберігатися протягом тривалого часу, проте слід подбати, щоб тара залишалася герметичною.
  Крім того, готова маса більш практична, адже не потрібно займатися її приготуванням і доведенням до певного стану. Всі компоненти вже змішані в потрібних пропорціях і готові для нанесення на поверхню.

  До мінусів можна віднести більш високу вартість, а також неможливість застосування на тонких шарах через схильність до усадки.

Нанять отделочников для шпаклевки стен в херсоне николаеве под ключ стоимость шпатлевки стен цена заказать

Сучасні шпаклівки можна розділити на кілька видів залежно від типу в'язкої основи:

 • гіпсові - не всідається після висихання, добре піддаються процедурі вирівнювання. В основному застосовуються для внутрішньої обробки, оскільки не володіють вологостійкість властивостями.
 • цементні - задіюються як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Відрізняються підвищеною вологостійкістю, морозостійкістю. Цей тип шпаклівки добре пов'язує цегляні, кам'яні, бетонні та інші поверхні.
 • полімерна - характеризується високою міцністю і підвищеною стійкістю до різних впливів (перепади температури, волога, ультрафіолет). Не обсипається з плином часу, оскільки глибоко усмоктується в пористу структуру стіни.

Нанять отделочников для шпаклевки стен в херсоне николаеве под ключ стоимость шпатлевки стен цена заказать

За призначенням шпаклівка буває вирівнює, фінішної, універсальної та спеціалізованої. Відзначимо, що даний критерій класифікації є найважливішим і істотним.

Вирівнююча облицювальна суміш застосовується для попереднього глибокого впливу на матеріал. Тут вибір залежить, перш за все, від основи, на яку буде накладатися речовина. Рекомендується звертати увагу на показник адгезії (вбирання), міцності і довговічності.

Фінішна - необхідна для створення другого шару, використовується перед декоративною обробкою. Мінімальна величина зернистості дозволяє заповнювати всі залишилися дефекти і пори.

Для вирішення певної проблеми застосовується спеціалізована шпаклівка, наприклад, для закладення швів або розширює.

Універсальні аналоги поєднують в собі переваги всіх вищеперелічених варіантів. Вони дуже практичні і підходять для будь-якого підстави. Проте, варто зазначити, що для вирішення конкретної проблеми, краще скористатися спеціалізованою основою.

Нанять отделочников для шпаклевки стен в херсоне николаеве под ключ стоимость шпатлевки стен цена заказать

При виборі оздоблювальних матеріалів, завжди читайте рекомендації виробників, наведені в інструкції, де вказано призначення продукту і його характеристики. У нас ви так само можете замовити вирівнювання стін гіпсокартоном і багато інших ремонтно-будівельні послуги, тому сміливо переходите в розділ контакти і зв'яжіться з нами. Результатом нашої роботи ви будете дуже задоволені!

Мітки: Виконуємо фасадні оздоблювальні роботи, гіпсокарт. Будівництво Будівельна послуги. клеїмо шпалери, найняти обробників в Херсоні, Оздоблення ремонт дошка оголошень підвісних стель. Монтаж гіпсокартону в одному рівні зі шпаклівкою швів, фарбування стін

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!