Замовити штукатурку обробку стін стель ціна найняти Строитель Отделочник ХЕРСОН наклав

Теми блогу
Замовити штукатурку обробку стін стель ціна найняти Строитель Отделочник ХЕРСОН наклав
10.05.2018

Штукатурка: види і особливості оздоблювальних сумішей.

Оздоблювальні матеріали на сучасному ринку представлені у величезному асортименті. Сьогодні особливою популярністю користується штукатурка - спеціальну речовину, яка може використовуватися для вирівнювання стін, заповнення тріщин і нерівностей, а також декорування приміщення.

Картинки по запросу /upload/userfiles/ otdelka sten/otdelochniki-v-hersone-remonty.jpg

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і тривалого періоду експлуатації, подібний будматеріал є досить затребуваним. З його допомогою можливо створити різні візуальні ефекти, виконати імітацію поверхні, нанести оригінальний візерунок, щоб втілити найсміливіші дизайнерські рішення.

За призначенням такий обробний матеріал ділять на обмазувальної і структурний. Перший варіант використовується під час підготовки до подальшої облицювання, виключно для чорнових робіт. У другому випадку виріб застосовується в якості фінішного покриття.
Картинки по запросу /upload/userfiles/ otdelka sten/otdelochniki-v-hersone-remonty.jpg

Основною перевагою штукатурки є можливість захисту стіни від всіляких несприятливих впливів (випадкові удари і відколи, підвищена вологість, освіта грибка і цвілі), що збільшує корисний період експлуатації приміщення. Існує кілька різновидів даного матеріалу.

Залежно від типу поверхні, одержуваного в кінцевому результаті, розрізняють:

1. Флокове покриття являє собою кольорову крихту, яку необхідно попередньо змішати зі спеціальним клейовим складом, а потім нанести на стіну.

Флоки - це дрібнодисперсні частинки різноманітної форми, кольору і розміру, виконані з акрилу. Вони можуть бути металізованими, монохромними, флуоресцентними і кольоровими, що відкриває великі перспективи для творчості.

2. Венеціанська штукатурка складається з безлічі компонентів на основі вапняного і мармурового борошна. Здатна прикрасити будь-який інтер'єр і перетворити його на витвір мистецтва.
3. «Рідкі шпалери» складаються з натуральних волокон (шовку, бавовни), спеціальних барвників, целюлози, пластифікаторів, природних фунгіцидів, перламутрових включень і т.д. Характеризуються в'язкої структурою, тому легко наносяться і відмінно тримаються.
4. Структурна - нагадує мелкозернистую масу, оскільки в складі присутні камінчики невеликого розміру і деревне волокно. В якості основи додаються мінерали, силікати, латекс і інші в'яжучі речовини.

Картинки по запросу /upload/userfiles/ otdelka sten/otdelochniki-v-hersone-remonty.jpg

За типом одержуваного ефекту розрізняють фактурну і декоративну штукатурку. У першому випадку поверхня набуває рельєф і стає об'ємною, а в другому - створюється гра відтінків, незвичайні переливи і сяйво.

Залежно від складу, який служить зв'язуючою речовиною, розрізняють мінеральні, полімерні, силікатні і силіконові основи.

Картинки по запросу /upload/userfiles/ otdelka sten/otdelochniki-v-hersone-remonty.jpg

Мінеральна штукатурка містить в собі вапно, кольорову глину і подрібнені камінці. Подібний варіант дуже економічний у витраті, відмінно підходить для теплоізоляції. Може бути задіяний як для оформлення інтер'єру, так і для фасадних робіт. Відрізняється підвищеною стійкістю до температурних перепадів, механічних пошкоджень і атмосферних опадів.

Полімерна - утворює тонке декоративне покриття, застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Вимагає ретельної обробки основи перед нанесенням (отчистка від бруду і пилу, знежирення, грунтовка). Характеризується низьким ступенем паропроникності, тому можна використовувати в кімнатах з підвищеною вологістю.

Силікатна штукатурка - має високу пластичність, стійкість до забруднювачів, морозо- і вологостійкістю, пожаробезопасностью. Вона підтримує комфортний мікроклімат всередині приміщення.

Силіконова - відрізняється збільшеним терміном експлуатації, зносостійкістю, міцністю і еластичністю. Добре захищає фасад від бруду, сонячного випромінювання і вологи. Прекрасно скріплюється з будь-якою основою, відмінно розтягується і усуває дефекти і тріщини на бетоні.

При виборі того чи іншого варіанта завжди звертайте увагу на інструкцію і технічні характеристики. Техніка нанесення може відрізнятися в залежності від того, яка штукатурка перед Вами.
У нас ви так само можете замовити вирівнювання стін гіпсокартоном і багато інших ремонтно-будівельні послуги, тому сміливо переходите в розділ контакти і зв'яжіться з нами. Результатом нашої роботи ви будете дуже задоволені!
Картинки по запросу /upload/userfiles/ otdelka sten/otdelochniki-v-hersone-remonty.jpg 

Мітки: балконів і приватних будинків в Одесі. Будівництво ремонт прибирання Оздоблення. Одеса, венеціанська штукатурка херсон на замовлення, гіпсова штукатурка машинна херсон, і будинків під ключ.Творческій підхід до роботи.

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!