Найняти будівельників для заливки фундаменту в Херсоні ПРОФІ СТРОЙ бетонщики професіонали!

Теми блогу
Найняти будівельників для заливки фундаменту в Херсоні ПРОФІ СТРОЙ бетонщики професіонали!
10.05.2018

Фундамент є залізобетонною опорою для всіх стенів будівлі. Він переймає на себе і рівномірно розосереджує навантаження вищестоящих комунікацій. Тому заливка фундаменту – основоположний етап в будівництві нової споруди, від якої залежить рівномірність усадки, термін служби і надійність будинку.

стоимость заливки фундамента за кубический метр в херсоне николаеве сравнить цены

Види фундаменту і їх особливості
Тип і вид фундаменту визначається для кожного об'єкта індивідуально. Як правило, вирішальними факторами є:

 • Тип грунту - чим більше пухку структуру має грунт, тим більше укріпленим і міцним повинно бути бетонну основу. У скелястій місцевості фундамент буде легким, а в місцях з глинистої або пісочної грунтом потрібно подбати про стійкість будівлі, щоб уникнути можливих зрушень і просадки;

 • Сейсмічні особливості - ухил місцевості, ґрунтові води, коливання земної кори;

 • Вид будівлі, що зводиться - прямий вплив надають розміри і вага споруди. Так заливка фундаменту під прибудову або гараж буде істотно відрізняться від основи для багатоповерхового будинку;

 • Наявність цокольного поверху

 нанять строителей для заливки фундамента в херсоне николаеве стоимость услуг расчет цены  

Як правило, на заливку фундаменту ціна також залежить від перерахованих факторів.

Сьогодні існують такі види:

 • Стрічковий - його назва пішла від зовнішнього вигляду. Він являє собою єдину залізобетонну смугу, яка розташовується безпосередньо під несучими стінами будівлі. Такий тип використовується при побудові габаритних будівель і призначений для витримування і розподілу великих навантажень. Він дозволяє реалізувати на об'єкті підземні гаражі і підвали.

 • Монолітна плита - являє собою цільну армовану бетонну плиту, повністю розміщуються під будівлею. Такий вид фундаменту укладається на пісочної подушці, іноді укріпленої гравієм. До складу бетонної суміші часто входять різні теплоізоляційні добавки, що дозволяють істотно продовжити термін експлуатації. Підійде заливка фундаменту типу «монолітної плити» під гараж або будинок без необхідності обладнати цокольний поверх. Цей тип конструкції чудово підходить для місцевості з мінливим кліматом, але вимагає додаткової теплоізоляції пінопластом, такий фундамент можна заливати на місцевості із ухилом.

 • Свайний - такий фундамент буває як мінімум двох типів: 1 тип пальового фундаменту представлений у вигляді труби великого діаметру, яка угвинчується в грунт. Використовується для побудови невеликих конструкцій, на подобі лазень, 1-2 поверхових цегляних, блокових або дерев'яних будинків. Цей вид фундаменту використовується в болотисту місцевість і місцях з рихлим грунтом; 2 тип фундаменту з використанням паль представляє з собою бетонні палі, які забивають.

 • Стовпчастий - представлений у вигляді вертикальних бетонних або цегляних стовпів, встановлених під кутами будівлі і в місцях перетину стін. Цей вид найекономічніший з існуючих, але використовується тільки для зведення малогабаритних споруд з невеликим навантаженням - лоджії, тераси, прибудови або невеликі каркасні будинки.

Як проводиться заливка фундаменту?
Стоимость заливки фундамента в херсоне николаеве за кубометр м3 метр кубический. сравнить цены

Технологія зведення фундаменту підрозділяється на кілька етапів:

 • Зняття верхнього шару ґрунту (викопуються траншеї, свердловини або суцільні поглиблення)

 • Монтаж опалубки - каркаса для подальшої заливки суміші

 • Внесення піщаної подушки - обсяг визначається індивідуально і залежить від ступеня здимання грунту

 • Армування - установка прутів арматури для забезпечення міцності і стійкості фундаменту до підвищених навантажень

 • Підготовка і заливка бетону - завершальний етап. Якісна заливка має на увазі одномоментне заповнення поглиблень. Сьогодні поширена заливка фундаменту вручну, але це аж ніяк не кращий варіант, оскільки так утворюються технологічні шви, що знижують його міцність

 • Догляд - важливо забезпечити планомірне висихання бетонної суміші, щоб уникнути виникнення тріщин в подальшому.

Краще довірити процес професіоналам, адже на заливку фундаменту ціна за куб не настільки висока, скільки великі ризики при спробах виконувати всі роботи самостійно.

Послуги по заливці фундаменту в Херсоні від компанії Профі Строй

Заливка фундаменту під будинок - відповідальний етап будівництва. Кожен вид можуть підстерігати проблеми (зсуви, випинання, перекіс), тому важливо провести точні розрахунки перед початком робіт. Оптимальним рішенням буде довірити це професіоналам - будівельної компанії Профі Строй, що надає професійні послуги по заливці фундаменту в Херсоні. Ми виконуємо всі види бетонних робіт, а так само у нас можна замовити кладку стін з газобетону або керамоблока і багато іншого.

Мітки: Бетонні роботи, бетонні роботи в Херсоні і області, бетонні роботи при реконструкції, бетонні роботи розцінки, бетонні роботи СНиП. бетонні роботи прайс, бетонні роботи ціна, бетонний стрічковий фундамент херсон, бетонщики херсон, заливка фундаменту, заливка фундаменту вручну, заливка фундаменту під гараж, заливка фундаменту під будинок, заливка фундаменту під прибудову, заливка фундаменту ціна, заливка фундаменту ціна за куб, заливка фундаменту частинами, найняти будівельників в Херсоні, найняти будівельників для заливки фундаменту в Херсоні ПРОФІ - СТРОЙ бетонщики професіонали!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!