Укріпити фундамент побудованого будинку в Херсоні Миколаєві ціна робіт проект монтаж

Теми блогу
Укріпити фундамент побудованого будинку в Херсоні Миколаєві ціна робіт проект монтаж
10.05.2018

Зміцнення фундаменту - завдання, з якою рано чи пізно доводиться сталкуватись багатьом власникам будівель. Признаками необхідності проведення процедури зміцнення, є поява тріщин на стінах, викривлення дверних і віконних прорізів, просадка всієї конструкції. Причин появи проблем може бути кілька.

  • Допущена помилка при проектуванні будівлі; При будівництві не була дотримана технологія укладання бетону;

  • Відбулися істотні зміни грунту - пученіє або підняття рівня ґрунтових вод, що призводить до перезволоження грунту;

  • Підвищення навантаження в слідстві перебудови будівлі;

  • Зовнішні вібраційні впливу.

Так чи інакше, вирішити проблему можна за допомогою часткового або повного посилення фундаменту.


Укрепить фундамент в доме расчет цены херсон николаев профи строй

Способи зміцнення фундаменту

Спосіб зміцнення фундаменту старого будинку визначається виходячи з типу споруди, а також її поточного стану. Більш простим є процес зміцнення легких будівель. Так, у випадку з дерев'яним будинком, можна проводити підняття основної конструкції. Завдяки легкості може бути проведено не тільки зміцнення фундаменту дерев'яного будинку, але і його повна заміна.

нанять строителей для укрепления фундамента в Херсоне николаеве профи строй цена стоимость работ

У випадку з кам'яними, цегляними і бетонними будинками процес ускладнюється. Їх найчастіше зводять на стрічковому монолітному фундаменті, і на сьогоднішній день зміцнення фундаменту цегляного будинку проводиться наступними способами:

  • Закладка нового фундаменту уздовж старого - по кутах будинку викопуються ями глибиною, на 50 см. Перевищує глибину старої залізобетонної плити, шириною і довжиною в 1 метр, укладається армувальний каркас, після чого заливається бетонною сумішшю. Зміцнення фундаменту приватного будинку або малоповерхового будівлі цим способом використовується у випадках з незначними ушкодженнями.

  • Заливка фундаменту по периметру - принцип роботи схожий на попередній. Винятком є ​​тільки те, що бетонний розчин заливається уздовж всієї будівлі, а не тільки по кутах. У старому підставі роблять отвори, в які поміщають прути арматури, для забезпечення більш надійного з'єднання. Далі траншеї заливають бетоном. Важливою вимогою є поетапне відкриття старої бетонної плити і планомірна заливка нових фрагментів.

  • Зміцнення фундаменту гвинтовими палями (або ін'єкційний спосіб) - дозволяє зміцнювати старе основу зі збереженням його цілісності. Уздовж периметра будівлі монтуються палі на глибину, що досягає твердого грунту. Палі бетонують і оснащують оголовками, після чого монтують обв'язки. Як правило, на зміцнення фундаменту ін'єкцією вартість робіт вище інших методів, але і надійність цього способу істотно їх перевищує. Його використовують для реконструкції старовинних будівель, коли іншими способами вже неможливо відновити опору

Ціна робіт по зміцненню фундаменту в компанії Профі Строй

На зміцнення фундаменту ціна може бути різною. В першу чергу вартість утворює спосіб зміцнення, що в свою чергу впливає на собівартість і кількість використовуваних будівельних матеріалів, а також тимчасові витрати на проведення робіт. Вагому роль в ціноутворенні відіграє стан опори будівлі - на зміцнення фундаменту старого будинку ціна може бути вище, порівняно з новим будовою.

стоимость укрепления фундамента в херсоне николаеве заказать профи строй

Кінцеву ціну можна визначити тільки після оцінки проекту. Для отримання більш точного прорахунку, звертайтеся за безкоштовною консультацією до нашого менеджера. Будівельна компанія Профі Строй професійно проведе зміцнення фундаменту будинку будь-якої складності в Херсоні і області. Так само у нас можна замовити утеплення бетонного фундаменту або армопоясу в Херсоні.

Мітки: ПРОФІ СТРОЙ зміцнення фундаменту будівельники професіонали, розробка проекту по зміцненню фундаменту приватного будинку будівлі житлового, Зміцнити фундамент побудованого будинку в Херсоні Миколаєві ціна робіт проект монтаж, зміцнення фундаменту, Зміцнення фундаменту в Херсоні і області - ціна роботи, зміцнення фундаменту гвинтовими палями, зміцнення фундаменту дерев'яного будинку, зміцнення фундаменту будинку, зміцнення фундаменту ін'єкцією вартість робіт, зміцнення фундаменту цегляного будинку, зміцнення фундаменту старого будинку, укр полон фундаменту старого будинку ціна, зміцнення фундаменту ціна,укрепление фундамента частного дома, укрепление фундамента частного дома в херсоне николаеве области, фундаментные работы по укреплению в херсоне и области бетонные работы

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!