Замовити чорнову стяжку підлоги в Херсоні і Миколаєві від компанії Профі Строй. Найняти будівельників для заливки стяжки з бетону з армуванням і утепленням ціна

Теми блогу
Замовити чорнову стяжку підлоги в Херсоні і Миколаєві від компанії Профі Строй. Найняти будівельників для заливки стяжки з бетону з армуванням і утепленням ціна
10.05.2018

Стяжка чорнова бетонна в Херсоні ціна за м2

Чорнова стяжка - це бетонна основа для підлоги будинку і, свого роду, гарант успішності укладання підлогового покриття, тому важливо провести роботи максимально якісно і врахувати всі правила заливки бетону. Ідеальним рішенням буде звернутися в будівельну компанію, фахівці якої мають істотний досвід і регулярно виконують подібні завдання. На чорнову стяжку підлоги ціна в професійній фірмі доступна, а якість роботи гарантовано буде на висоті.
Заказать черновую стяжку в херсоне николаеве под ключ профи строй

Етапи укладання бетонної чорновий стяжки:
Чорнова стяжка підлоги в приватному будинку основоположний етап перед початком внутрішньої обробки. Як, правило, робочий процес ідентичний для різних споруд і складається з наступних етапів:

  1. Підготовка поверхні - в якості основи використовують подушку з піску і гравію, їх розподіляють по поверхні, приділяючи увагу заглибинах, щоб вирівняти істотні перепади висоти. Після цього укладається гідроізоляція і поверхня засипається керамзитом; Армування основи - металева конструкція додає жорсткості та витривалості бетонній основі. В якості армуючого шару використовують металеву сітку або прути арматури;

  2. Закріплення маяків - спеціальні елементи, що визначають верхню нирку чорнової підлоги. Їх встановлюють на рівній відстані один від одного на вивіреному горизонтальному рівні;
    Заливка бетону - бетонну суміш заливають згідно маяках і ретельно розрівнюють по поверхні, при цьому важливо стежити за рівномірністю заповнення, щоб не залишалося повітряних ям;

Контроль стану бетону - коли бетонний розчин чорновий стяжки для теплої підлоги залитий, слід етап контролю за його станом. Швидке висихання зумовлює появу тріщин. Щоб цього уникнути потрібно періодично змочувати підставу водою. Як правило, чорнова стяжка під тепла підлога має деякі відмінності для різних об'єктів. Наприклад:

Нанять профессионалов для черновой стяжки в херсоне николаеве цена за квадратный метр профи строй

Чорнова стяжка підлоги по плитах перекриття може не проводиться зовсім. Якщо мова йде про монолітних плитах - їх основа має гладку поверхню і вони, часто, готові до виконання чистової стяжки і обробки. Але, якщо мова йде про поверхні підлоги із заводських залізобетонних плит, то первинна обробка буде потрібно для вирівнювання щілин. Найчастіше в таких випадках мова йде про чорновий стяжці підлоги в новобудові.

Чорнова стяжка підлоги по грунту - в цьому випадку до заливки бетону готується пісочна подушка глибиною в 10-20 см., Зверху якої насипається шар гравію для ущільнення піщаного шару і підвищення водостійкості. Шар гравію визначається індивідуально і залежить від близькості грунтових вод, але замінювати його на інші більш дешеві матеріали або будівельні відходи не можна. На чорнову стяжку підлоги по грунту ціна вище, порівняно з перекриттям на увазі більшою трудомісткості і кількості використовуваних будівельних матеріалів.

Для чорнової стяжки товщина також має індивідуальні показники. Вона залежить від перепадів висоти на об'єкті. Але, мінімальним значенням товщини бетонного покриття в найвищій точці є 0.6 см.
Залить стяжку черновую в херсоне николаеве профи строй цена стоимость за квадратный метр

Чорнова стяжка підлоги в Херсоні від компанії Профі Строй 

Чорнова стяжка під тепла підлога по грунту і бетонному перекриттю - одна з основних спеціалізацій компанії Профі Строй. Проведемо повний спектр робіт з підготовки і заливці стяжки в Херсоні. Звертаючись до нас, Ви отримуєте висококласний сервіс і оптимальне співвідношення ціни і якості. Так само у нас ви можете замовити ремонт квартири або будинку під ключ і розрахувати вартість.

Ціна на чорнову стяжку в Херсоні найчастіше варіюється в межах від 130 до 250 грн за квадратний метр (5-10 доларів м2) хоча бувають і винятки ціна може бути як нижче так і вище.

Мітки: бетонна стяжка, бетонна стяжка в квартирі, бетонна стяжка херсон, бетонна стяжка херсон ціна, бетонна стяжка ціна за м2, бетонні роботи стяжка, залити бетонну стяжку, наливна підлога на бетонну стяжку, вартість бетонної стяжки, укладання бетонних стяжок, чорнова стяжка, чорнова стяжка для теплої підлоги, чорнова стяжка під тепла підлога, чорнова стяжка підлоги, чорнова стяжка підлоги в новобудові, чорнова стяжка підлоги в Херсоні від компанії Профі Строй (стяжка з бетону з армуванням і утепленням ціна).

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!