Блог

Теми блогу
Будівельна амністія у Одесі
Будівельна амністія у Одесі
Власник нерухомості за законом — не лише той, хто ініціював будівництво будинку, але й отримав дозвіл на будівництво. Дозвільні документи видають у державних органах місцевої влади. Але не всі власники нерухомості добре знайомі із законодавством України. Деякі навіть не замислюються над тим, що навіть прибудова потребує дозволу. У майбутньому власник не має права продавати реконструйовану або збудовану з нуля будівлю, доки вона не буде легалізована.
18.11.2021
Реконструкція будинку у Херсоні
Реконструкція будинку у Херсоні
Ринок будівельних матеріалів щороку поповнюється новими сучасними товарами, з яких можна легко провести реконструкцію будинку. Перепланування дозволяє підвищити комфорт проживання у котеджі та зберегти його привабливий зовнішній вигляд.
18.11.2021
Дозвіл на будівництво в Одесі
Дозвіл на будівництво в Одесі
Плануючи будівництво, важливо отримати дозвіл на будівництво в Одесі. Тоді зведений об'єкт буде легалізований і власник зможе розпоряджатися ним на власний розсуд. Отримати документи можна у державній установі. А можна звернутися за допомогою до професіоналів, які оперативно вирішать питання за невелику винагороду.
18.11.2021
Отримання витягу з БТІ в Миколаєві
Отримання витягу з БТІ в Миколаєві
Щоб розпоряджатися нерухомістю, кожному власнику потрібна допомога БТІ у Миколаєві. Адже лише тут можна отримати потрібну довідку. Установа буває державною та приватною. Приватний заклад дозволяє швидко оформити витяг для виконання угод з майном.
18.11.2021
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!