ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
Хочете ми розрахуємо вартість оренди будівельного обладнання?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
Замовити будівельне обладнання в оренду
error
error
error
Оренда опалубки і будівельних лісів
Оренда опалубки і будівельних лісів

Певні види будівельних робіт неможливо виконати без використання спеціального обладнання. Вартість на будівельні ліси і опалубки досить висока і багатьом фірмам недоцільно їх купувати. Це може бути пов'язано з обмеженим обігом коштів або коротким терміном будівництва. Вирішити питання допоможе прокат обладнання. При зведенні монолітної конструкції оренда опалубки в Херсоні може знадобитися дрібним забудовникам і великим будівельним компаніям.

Особливості будівельного обладнання

Монолітне будівництво будинків прискорює процес зведення. Для застосування такої технології забудовникам крім матеріалу будуть потрібні допоміжні конструкції.

Основним обладнанням при монолітному будівництві є опалубочная система. Щоб встановити і демонтувати конструкцію будуть потрібні опалубні лісу.

Опалубка

Це тимчасова допоміжна конструкція для формування зовнішнього об'ємного каркаса, який використовується для створення монолітних блоків. Внутрішні розміри і форма повинні відповідати параметрам, які закладені в готовому проекті будинку. Опалубні системи існують різних видів, кожен з яких використовується для підготовки певних елементів будівлі. Всі конструкції призначені для багаторазового використання. Найбільш поширені види обладнання, яке знадобиться забудовникам при монолітному будівництві.

Оренда опалубки в Херсоні і області

Оренда опалубки фундаменту потрібно при формуванні монолітного підстави будівлі. Після застигання бетонної маси виконується демонтаж.

Оренда опалубки перекриття необхідна забудовникам при виготовленні горизонтальних площин. Відстань між щитами регулюється за допомогою домкрата, що дозволяє створити перекриття потрібної висоти. Використовується конструкція при будівництві об'єктів будь-якого призначення.

Оренда опалубки для стін буде потрібно при будівництві монолітного будівлі. Для зведення стін використовують різні опалубні системи: рамну, балочную, тунельну конструкцію.

Риштування

Компанія «ПРОФІ СТРОЙ» пропонує взяти в оренду будівельні ліси в Херсоні за низькою ціною для виконання певного обсягу робіт або на тривале користування. Спеціальне багатоярусна споруда використовується при виконанні монтажних та оздоблювальних робіт на різних ярусах. Залежно від поставленої мети, конструкція може використовуватися при виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт.

Оренда будівельних лісів в Херсоні і області

Риштування існують різних видів, найбільш поширені клинові і рамні.

Клинові. Конструкція складається з елементів, з'єднаних за допомогою клина. Вони легко встановлюються, надійні, витримують більше навантаження. Монтаж і демонтаж здійснюється в стислі терміни, можуть використовуватися в якості каркаса при формуванні монолітної опалубки.

Рамні. Ліси збираються з окремих секцій, монтаж і демонтаж не займає багато часу. У порівнянні з попереднім варіантом вартість конструкції нижче, але для перевезення габаритних секцій потрібен спеціальний транспорт.

Переваги оренди обладнання

Взяти в Херсоні будівельні ліси в оренду для багатьох забудовників більш вигідно, ніж купувати дорогі обладнання в таких випадках:

  • разове використання конструкцій для виконання певного обсягу робіт;
  • в бюджеті не закладено коштів на придбання обладнання;
  • не облаштовані місце для зберігання конструкцій в перервах між будівельними роботами;
  • немає техніки для транспортування обладнання на об'єкт.

Будь-яка з перерахованих причин буде переконливим аргументом, щоб скористатися послугами будівельної компанії, що надає прокат устаткування. Замовити оренду будівельних лісів в Україні можна в будь-якому обсязі. Діюча ціна на послуги, що надаються розміщена на нашому прайсі.

Встановіть більш свіжу версію браузера!