ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ЛАЗНІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО ЛАЗНІ
error
error
error
Будівництво лазні
Будівництво лазні

Будівництво лазні за доступними цінами

Незважаючи, що заміські ділянки на Україні переважно не більш ніж шість соток, з кожним роком з'являється все більше бажаючих знайти на ньому місце для будівництва баньки. Це правильне рішення, оскільки паритися корисно для здоров'я. Крім гігієнічних і оздоровчих процедур з давніх часів це було місцем, де можна відпочити і весело провести час з сім'єю або в колі друзів. Якщо ви вирішили звести парилку на своїй ділянці і ніколи не займалися подібною роботою, замовте будівництво лазні під ключ у професіоналів компанії «ПРОФІ СТРОЙ».

Особливості парилки

Замовити будівництво лазні в Херсоні можна різних видів:

  • сухі (фінська сауна) - дуже гаряче сухе повітря і мінімальна вологість;
  • вологі - класичний варіант російської лазні з дуже високою вологість і температурою в приміщенні від 50 градусів і вище;
  • водяні - до цього виду належить турецька лазня, відрізняється великою кількістю пара і температурою до 50 градусів.

Основними кімнатами вважаються передбанник, парилка, мийна і приміщення для відпочинку. Зведення лазні, як і будівництво будинків, починається з вибору місця і розробки проекту. Оскільки будівля займає досить велику площу, в Херсоні її зазвичай розташовують на задньому дворі.

Скориставшись послугами будівельної компанії «ПРОФІ СТРОЙ», можна вибрати на сайті готові проекти будинків і бань, або замовити розробку індивідуального варіанту. Це може бути будівництво лазні в будинку, з басейном на території, терасою і т.д. Повідомте співробітникам фірми свої ідеї, і вони знайдуть рішення, як їх втілити в реальність. На стадії проектування можна внести коригування, змінити габарити споруди або будівельний матеріал. Після узгодження проекту складається кошторис, в якій буде відображена ціна будівництва лазні під ключ. Якщо замовника все влаштовує, укладається договір, в якому прописується загальна сума і терміни здачі об'єкта. Вартість на послуги, що надаються розраховується згідно з розцінками, з якими можна ознайомитися в прайсі.

Будівництво лазні в Херсоні, Україна за доступними цінами

Основні етапи будівництва лазні

На зведення будь-якого об'єкта необхідно отримати дозвільну документацію. Будівництво лазні на Україні не стало винятком. Залежно від розмірів і характеристик, оформлення може проходити за спрощеною схемою. Замовивши будівництво лазні у фахівців «ПРОФІ СТРОЙ», ви позбавите себе від необхідності оформляти папери і отримаєте будова з усіма необхідними документами.

Після узгодження всіх питань і отримання дозволу, починаються будівельні роботи.

Пристрій фундаменту. Вид і глибина підстави залежать від особливостей конструкції, типу грунту, рівня підземних вод. При розрахунках фахівці використовують дані, отримані під час геологічного обстеження місцевості. Для стандартних каркасних банних будиночків підійде стрічковий або стовпчастий фундамент.

Зведення стін. Ціна на будівництво лазні залежить від використовуваного матеріалу. Парилки будують з цегли, шлакоблоків, газобетону. Матеріал повинен мати високу теплопровідність, але при нагріванні не обпалює шкіру. Найпоширеніший варіант - парилка з бруса. Лазні з цього матеріалу недорогі, екологічно чисті, добре пропускають повітря, і при цьому відмінно тримають тепло.

Застосовуючи сучасні технології, стіни з колод зводять за наступною схемою:

  • по завершенню формування фундаменту прокладають шар гідроізоляції, перший ряд укладають з більш товстих колод;
  • кути стикуються методом «в чашу», що забезпечує захист від вітру і опадів;
  • в середині і по кутах брусів встановлюють кріпильні штирі;
  • на завершальному етапі зведення стін виконується тепло- і гідроізоляція.

Дах. Оптимальний варіант для банних будиночків - двосхилий конструкція. На стіни кріплять балки, встановлюють крокви, формують обрешітку з дощок. Вибір покрівельного матеріалу узгоджується з замовником на етапі проектування. Це може бути профлист, шифер, черепиця і т.д.

Підлоги. За давньою традицією в лазні роблять дерев'яні підлоги. З огляду на підвищену вологість, дошка укладається на гідроізоляційний шар і обов'язково обробляється антигрибковим складом. У мийної кімнаті будівельники «ПРОФІ СТРОЙ» роблять бетонну підлогу під ухилом, щоб вода підходила до зливної труби. Поверх стяжки в більшості випадків формують протікає дерев'яна підлога, щоб вода не затримувалася на поверхні.

Вікна та двері. Вироби можуть бути виготовлені з дерева або пластика. При установці не рекомендується використовувати монтажну піну. При нагріванні вона швидко руйнується і виділяє шкідливі речовини. Із зовнішнього боку дерев'яні вироби можуть бути розкриті лаком.

Облаштування. На завершальному етапі проводять комунікації, встановлюють піч, меблі в кімнаті для відпочинку і т.д.

Компанія «ПРОФІ СТРОЙ» надає послуги по будівництву будинків і бань. Застосовуючи інноваційні технології, професійний будівельники якісно виконають роботу і здадуть об'єкт в чітко встановлений термін.

Встановіть більш свіжу версію браузера!