ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ ДІЛЯНКИ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ ДІЛЯНКИ
error
error
error
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн у Херсоні та Україні за доступними цінами

Часи, коли дачну ділянку використовувався як город, а вздовж доріжки висаджували квіти, давно пройшли. Сучасні заміські будинки - це повноцінне комфортне житло, де є місце для відпочинку з сім'єю і друзями. Упорядкована територія дозволяє забути про міську метушню і насолоджуватися природою. Людині, яка не знайома з нюансами ландшафтного дизайну, складно домогтися бажаного результату. Щоб присадибна ділянка дійсно викликав позитивні емоції і створював сприятливу атмосферу, він повинен бути не тільки красивим, але і комфортним. Ландшафтний дизайн в Херсоні готові виконати фахівці компанії «ПРОФІ СТРОЙ».

Особливості ландшафтного дизайну

Смарагдовий газон, квітучі клумби, кущі та дерева послужать прикрасою будь-якого присадибної ділянки. Грамотно розроблений ландшафтний дизайн біля будинку гармонійно впишеться в загальний стиль і буде чудовий у будь-який час року. Самостійно змінити на краще подвір'я, виділити зону відпочинку і барбекю, буває дуже складно. Щоб виділити квітник деякі дачники використовую підручний матеріал, але шматки шиферу або цеглини на ділянці тільки псують загальний вигляд.

Повний комплекс послуг з ландшафтного дизайну приватного будинку надає фірма «ПРОФІ СТРОЙ». Команда молодих творчих професіоналів використовує сучасні матеріали і технології проектування, що допоможе перетворити непоказну територію в красивий і функціональний присадибна ділянка.

Крім ландшафтного дизайну дачі у нас можна замовити:

 • будівництво будинку, гаража, лазні та інших господарських будівель на присадибній ділянці;
 • оформлення фасаду існуючих будівель;
 • дизайн інтер'єру і т.д.

Ціна на ландшафтний дизайн в Україні та інші послуги розраховується за діючими цінами, вказаними в прайсі компанії. Ми пропонуємо готові проекти будинків і розробляємо індивідуальні варіанти. Вам потрібно повідомити свої ідеї, а наші фахівці знайдуть рішення, як їх втілити в реальність. Замовити ландшафтний дизайн можна будь-якої складності, вартість проекту залежить від обсягу роботи.

Ландшафтний дизайн ділянки від будівельної компанії ПРОФІ СТРОЙ

Етапи ландшафтного дизайну

Щоб навколишня територія гармонійно поєднувалася з зведеними будівлями на ділянці, створюється проект ландшафтного дизайну. Це багатоетапний процес, що включає первинну підготовку, створення ескізів і робочих креслень, благоустрій та озеленення ділянки. Вузькоспеціалізовані співробітники «ПРОФІ СТРОЙ» реалізували безліч складних проектів. Скориставшись послугами будівельної компанії, ви отримаєте унікальний ландшафтний дизайн ділянки, який буде радувати всіх домочадців і гостей.

Проектування починається з підготовчих робіт.

 1. Спеціалісти виїжджають за вказаною адресою, оглядають місцевість, оцінюють рельєф, розташування дерев і т.д.
 2. Для більш детального вивчення території складається початковий ескіз.
 3. Составление завдання. Замовник повідомляє спеціаліста свої ідеї, яким він хоче бачити свою ділянку.
 4. Прводітся топографічна зйомка в великому масштабі, що дозволяє отримати детальний план місцевості. Результат використовується як вихідний матеріал перед початком проектування.

На наступному етапі фахівці готують ескізний документацію. Робота спрямована на створення привабливого і комфортного ділянки в приватному будинку. На вибір замовника може бути представлено два варіанти. На цьому етапі можна внести коригування, змінити стиль і т.д.

Погоджений із замовником ескіз береться за основу проектування і починається процес розробки основного проекту. Це комплекс заходів по розробці креслень, які потрібно для втілення задуманих ідей, і створюється проектна документація, в яку входить:

 • схема дренажної системи, в якій відображена система подачі води і поливу ділянки;
 • система освітлення території, із зазначенням кількості і місць розташування джерел світла та їх харчування;
 • схема розташування доріжок і дитячих майданчиків, із зазначенням загальної площі і матеріалу покриття;
 • план озеленення, із зазначенням місця висадки і видів рослин.

Благоустрій території

Комплекс робіт спрямований на створення пейзажу, який передбачений ландшафтним проектуванням.

Заходи з облагороджування місцевості включають:

 • підготовка ділянки, вирівнювання рельєфу;
 • створення системи дренажу і поливу;
 • зведення інженерних споруд;
 • установка архітектурних елементів.

На етапі створення інженерних споруд формується основа під альтанки, встановлюють сходи. Послідовність проведення робіт залежить від плану, який розробили дизайнери «ПРОФІ СТРОЙ», деякі етапи бригада будівельників може проводити одночасно.

Озеленення

Невід'ємною частиною ландшафтного дизайну ділянки є висадка квітів і зелених насаджень. Щоб правильно розмістити їх по ділянці складається план озеленення. При виборі озеленення необхідно враховувати площу території, характеристики ділянки, склад грунту. Види рослин узгоджуються з замовником. За бажанням клієнта на ділянці можуть висаджуватися екзотичні дерева і чагарники, в цьому випадку загальна вартість ландшафтного дизайну буде вище.

Встановіть більш свіжу версію браузера!