ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО ДАЧІ
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
Замовити послугу?
error
error
error
Будівництво дач
Будівництво дач

Будівництво дач

Дачне будівництво в Україні набуло широкого поширення. Пояснюється це бажанням міських жителів відпочити після трудових буднів на лоні природи. Сучасні дачні будинки - це комфортне місце відпочинку з сім'єю або друзями в будь-який час року. Ціна на будівництво дачі залежить від площі, поверховості, використовуваних матеріалів.

Особливості проектів

Будівництво дачних будиночків починається з придбання ділянки і розробки проектної документації. Давно минули часи, коли це було приміщення для ночівлі та зберігання садового інвентарю. Багато хто віддає перевагу проводити на заміській ділянці вихідні або відпустку, і грань між будівлями для тимчасового перебування і повноцінним житлом поступово стерлася. Сучасні проекти все частіше розраховані на тривале проживання з усіма зручностями і по комфорту не відрізняються від міських квартир.

Багато сімей планують почати будівництво дачі на річці в Херсоні. У більшості випадків готові проекти будинку не задовольняють замовників і вимагають доопрацювання. Надає такі послуги будівельна компанія «Профі Строй». Фахівці готові внести коригування в існуючий проект або розробити індивідуальний варіант з урахуванням характеристик ділянки і побажань замовника.

Основною перевагою будівництва дач від нашої фірми є забезпечення максимального комфорту навіть при відсутності в селищі централізованих комунікацій. Для досягнення такого результату при розробці проекту фахівці дотримуються основних правил. Заміський будинок повинен відповідати наступним вимогам.

Будівництво дач в Херсоні, Україна: ціна, замовити

Конструкція

Відмінною рисою дачних будиночків є компактні розміри і поділ внутрішнього простору на невеликі кімнати. Конструкція відображає основний принцип - житло використовується тимчасово. Класичним варіантом вважається одноповерхова будівля з мансардою, несучої частиною конструкції служать зовнішні стіни першого поверху. Планування спрощена, переважно створюється вітальня і спальня для дорослих і дітей. Кухню часто поєднують з їдальнею, допоміжні приміщення можуть використовуватися для зберігання речей або садового інвентаря.

Комунікації

Електролінія підведена до всіх селищам, тому при будівництві дачних будинків в Україні проблем з підключенням до мережі не виникає. Наявність інших комунікацій залежить від близькості до міста. Якщо відсутній центральний водопровід, при розробці проекту передбачається створення колодязя або свердловини.

Опалення

Не всі заміські будинки використовуються тільки в літній період. Найбільш часто встановлюють автономну систему, вибір обладнання залежить від загальної площі та поверховості будівлі. У дачних будинках, які господарі не мають наміру використовувати для тривалого проживання в зимовий період, за проектом передбачений камін. Обидва варіанти підходять для обігріву заміського будинку і можуть використовуватися як окремо, так і в сукупності. Питання узгоджується з замовником в процесі розробки документації.

Матеріали

Один з основних питань при проектуванні - вибір матеріалу з урахуванням особливостей кліматичної зони. Найбільшим попитом користується брус, цегла, газобетон, сип-панелі, бетон. Поширені варіанти комбінованого будівництва, коли несучі стіни виконані з цегли, а другий поверх зводиться з більш легкого матеріалу. Для бажаючих побудувати добротний будинок, в якому буде тепло і затишно в будь-який час року, ідеальним варіантом буде замовити будівництво з газобетонних блоків. За характеристиками матеріал не поступається цеглі, вартість його значно нижче.

Пропозиція професіоналів

Будівництво дачі під ключ від фірми «Профі Строй» забезпечить економію коштів. Комплексні послуги від однієї компанії мають ряд переваг:

  • послуги оплачуються один раз;
  • деякі процеси проводяться безкоштовно;
  • можливість контролювати всі етапи проектування та будівництва;
  • компанія несе відповідальність за якість проекту і його реалізацію.

Всі роботи проводяться досвідченими фахівцями, за допомогою професійного інструменту, що дозволяє домогтися високої якості робіт і бути впевненими в довговічності і надійності дачних будиночків. Діюча ціна на надання послуг розміщена в прайсі.

Встановіть більш свіжу версію браузера!