ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ РЕСТАВРАЦІЇ БУДІВЛІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПО РЕСТАВРАЦІЇ БУДІВЛІ
error
error
error
Реставрація старовинних будівель
Реставрація старовинних будівель

Реставрація будівель і споруд

Під реставрацією мається на увазі відновлення первісного вигляду історичного значення будівель. Будинки і споруди, що мають культурну та історичну цінність, в процесі багаторічної і багатовікової експлуатації втрачають первинний зовнішній вигляд. Тому на об'єктах матеріальної культури потрібна заміна зіпсованих часом оздоблювальних елементів відповідно до затвердженим проектом реконструкції об'єкта історичного і культурного значення.

Реставраційні роботи припускають роботу з уцілілим пам'ятником історії, тоді як під новобудовою мається на увазі відновлення і зведення будівель і споруд, які не витримали перевірку часом. Після проведення комплексних реставраційних робіт із залученням досвідчених фахівців передбачає подальша його експлуатації, але з урахуванням збереження архітектурної спадщини.

Реставрація старовинних будівель відрізняється від реконструкції, хоча і різниця невелика, але все ж вона є, і істотно впливає на складання проекту робіт і кінцевий результат. Реконструкція будівель і споруд проводиться в тому випадку, якщо потрібно поліпшити їх експлуатаційні характеристики, враховуючи потреби мешканців сучасних міст і мегаполісів.

Реставрація старих будівель. Замовити проект реставрації

Тонкощі процесу реставрації

Реставрація історичних будівель починається з оцінки стану об'єкта, що має історичну та культурну цінність для конкретного суспільства і світу в цілому. Ремонт і реставрація фасадів будівель входить в перелік послуг з відновлення початкового зовнішнього вигляду конструкції. Команда Профі Строй займається перевіркою цілісності і міцності фасадних конструкцій, щоб забезпечити безпечну експлуатацію будівлі в разі активного користування жителями міста.

Фахівці ретельно оглядають будівлю, щоб зафіксувати існуючі дефекти, запропонувавши найбільш ефективні способи їх усунення із застосуванням сучасних матеріалів і технологій. Документуються відомості про збереження штукатурного шару і інших декоративних елементів, які відсилають до конкретної історичної епохи. Після огляду будівлі і його окремих конструкцій можна скласти загальне уявлення про обсяг майбутніх робіт.

Реставрація старих будівель - це складний і багатоетапний процес, який вимагає ретельної підготовки, щоб забезпечити збереження елементів, що мають культурну та історичну цінність. Демонтуються пошкоджені елементи і зміцнюються несучі конструкції. Після демонтажу деяких елементів будівлі потрібно їх відправка в спеціальні майстерні для відновлення тонких деталей, що мають відношення до певної історичної епохи. Що стосується процесу демонтажу окремих частин конструкції, то фахівці будівельної компанії несуть відповідальність і за цілісність об'єкта при доставці в майстерню.

Реставрація будівель передбачає використання багатьох методів, підбір яких здійснюється командою професійних майстрів в індивідуальному порядку. Фахівці Профі Строй оцінюють стан матеріалів, збирають інформацію про умови експлуатації і загальні характеристики будівлі, щоб розуміти, з чим саме слід працювати. До роботи підключаються не тільки інженери, а й архітектори, досвідчені реставратори, художники-оформлювачі та, звичайно ж, будівельники, дії яких здійснюються відповідно до проекту реставрації об'єкта, що має історичну та культурну цінність.

Замовити проект реставрації будівлі, готові проекти

В послуги будівельної компанії Профі Строй в Україні входить не тільки проведення реставраційних робіт, але і будівництво будинків в Херсоні і інших містах України. Зведення коробки будинку, монтаж покрівлі, проведення оздоблювальних робіт, розробка і впровадження дизайн-проектів - частина послуг, які українська компанія може запропонувати власникам земельних ділянок на території країни.

Будівництво будинків в Миколаєві здійснюється за готовим проектом, який надає фірма на вибір. Хоча Профі Строй пропонує і будівництво будинків в Одесі за індивідуальним проектом, який складається з урахуванням вимог і побажань клієнта. Все частіше власники земельних ділянок вирішують на розширення зони відпочинку на приватній території, тому популярною послугою є будівництво бетонних чаш під басейн в місті Херсон. Ціна прийнятна.

Щоб замовити послугу в Профі Строй і дізнатися вартість реставраційних, ремонтних або будівельних робіт, звертайтеся до фахівців компанії. Досить залишити ім'я та номер телефону для зв'язку з менеджером Профі Строй, щоб отримати першу професійну консультацію.

Встановіть більш свіжу версію браузера!