ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО БАСЕЙНУ
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БАСЕЙНУ
error
error
error
Будівництво басейнів
Будівництво басейнів

Басейни відкритого і закритого типу в місті Херсон: будівництво і запуск в експлуатацію

Будівництво басейнів в місті Херсон - популярна послуга серед власників готелів, розважальних комплексів і приватних будинків. Озеленення ділянки та благоустрій приватної території пов'язано із залученням кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у наданні такого роду послуг.

Дійсно, будівництво приватного басейну і догляд за ним відноситься до дорогих послуг, враховуючи той факт, що ці гроші можна інвестувати в будівництво ще одного будиночка на земельній ділянці. Проте, наша компанія постійно приймає замовлення на будівництво басейнів, а значить, створює комфортні умови для проведення часу за межами міста в літній або зимовий період. В послуги будівельної компанії Профі Строй входить не тільки виконання всього комплексу будівельних робіт, а й консультації з вибору проекту і дизайну чаші басейну.

Вибір конструкції басейну

Ціна проекту залежить від багатьох факторів, і це зазначається в індивідуальному порядку з замовником. Фірма враховує тип споруди, систему циркуляції води, якість використовуваних матеріалів, обсяг чаші, необхідність підключення інженерних мереж. Власнику приватного будинку потрібна детальна інформація про розмір капіталовкладень для запуску будівельних робіт в найкоротші терміни. Погоджений проект з замовником і остаточний розрахунок вартості є відправною точкою для старту будівельних робіт.

Будівництво басейнів

Багато питань виникає навколо типу басейну, хоча вже після першого огляду території команда кваліфікованих фахівців Профі Строй може зорієнтувати, яка конструкція ідеально підійде для установки на території приватного будинку. Існують басейни закритого і відкритого типу. Найчастіше власники приватних будинків зупиняються на басейнах відкритого типу, що пов'язано з сезонним використанням заміського комплексу.

Будівництво басейну відкритого типу передбачає установку потужної системи фільтрації води і її очищення, щоб заощадити кошти і час на регулярну заміну води. Закриті басейни доступні круглий рік, їх не потрібно постійно прибирати, що, мабуть, є важливою перевагою такої споруди.

Щоб побудувати басейн в Херсоні та Херсонській області, ціна є орієнтиром, але не визначальним фактором. Конструкція басейну проста, так як є верхня частина, яка відома як чаша, прихована і технічна частини.

Під прихованою частиною мається на увазі установка інженерних мереж. Технічна частина включає спеціальне приміщення для зберігання інвентарю та інших пристосувань. Навряд чи можна гарантувати нормальну роботу басейну без насосів і фільтрів, які встановлюються до здачі об'єкта в експлуатацію.

Будівництво конструкції здійснюється з використанням різних матеріалів, тому басейн може виготовлятися не тільки з бетонної суміші, що є найбільш популярним варіантом в місті Херсон. В котлован, спеціально виритий для фіксації споруди, може встановлюватися і чаша з листової сталі. Мабуть, більш надійного, ніж бетонний басейн, навряд чи можна знайти, тому власники приватних будинків найчастіше зупиняються саме на цьому варіанті.

Окреме місце в проекті будівництва басейну відводять облицювальних робіт, так як можна використовуватися різні матеріали. На остаточну вартість проекту зі зведення конструкцію впливає і вибір плитки, складність роботи з нею. Клієнти Профі Строй досить часто погоджуються на вже готові проекти будинків і басейнів, щоб заощадити час на вибір конструкції, матеріалів і дизайну.

Замовити будівництво басейну

Профі Строй пропонує швидко і якісно побудувати басейн за готовим проектом, де вартість вже заздалегідь відома, або індивідуальним проектом. Будівництво будинків в Херсоні входить до переліку основних послуг команди, як і запуск в експлуатацію басейну відкритого і закритого типу.

Для того, щоб почати будівництво будинків в Миколаєві або інших містах України, досить замовити послугу на офіційному сайті, залишивши персональний або корпоративний e-mai і номер телефону для уточнення деталей подальшої співпраці.

Встановіть більш свіжу версію браузера!