ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ПРИТУЛКУ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО ПРИТУЛКУ
error
error
error
Притулку, будівництво фортифікаційних споруд
Притулку, будівництво фортифікаційних споруд

Підземний бункер: будівництво і придбання готових надійних споруд

Будівництво приватних бункерів є затребуваною послугою серед жителів України, які є власниками земельних ділянок. Популярність такого типу унікальних споруд пов'язана зі стрімкою зміною погодних умов, і необхідності забезпечення надійного захисту для себе і всієї родини в разі ураганів, землетрусів, лісових пожеж, а також загострення політичної і соціальної обстановки всередині країни або за її межами.

Компанія Профі Строй в Україні, основним напрямком діяльності якої є будівництво будинків, включила в перелік основних послуг і будівництво бункера під ключ. Об'єкт зводиться з урахуванням існуючих вимог до безпеки.

Мабуть, подібні споруди не так часто зустрічаються в Україні, але практика їх зведення не є новою для жителів багатьох країн, в тому числі США, де складні по реалізації проекти врятували не одну сотню життів від ураганів і смерчів.

Проте, будівництво бункера навряд чи можна назвати примхою, оскільки в певній місцевості його зведення може розцінюватися як життєва необхідність.

Будівництво притулків, фортифікаційних споруд в Україні

Купити або побудувати підземне сховище?

З чого ж починається будівництво притулку? Цілком очевидним є той факт, що потрібен виїзд фахівця на земельну ділянку, де планується зведення об'єкта спеціального призначення.

Українська фірма залучає для роботи професійну команду співробітників, які займаються вимірюванням рівня грунтових вод, щоб забезпечити його будівництво з підлогою вище грунтових вод. Подібні маневри потрібні, щоб позбавити житлове приміщення від вологи і вогкості, забезпечивши цілком комфортні умови для проживання.

Безумовно, набагато простіше купити вже готовий підземний бункер, ніж складати індивідуальний план організації будівництва. Для того, щоб побудувати бункер, потрібно вирити котлован, потім зайнятися облаштуванням фундаменту і підкладки, установкою стін і стель, забезпечити ефективну систему вентиляції, доступ до води.

Останній крок будівництва пов'язаний із засипанням землею споруди після електрифікації та внутрішнього оздоблення приміщень, облаштованих для проживання людей.

Готовий бункер коштує недорого, і вимагає мінімальних вкладень. Більш того, його установка вважається менш енерговитратній процедурою не тільки для забудовників, але і майбутніх власників. Вартість композитного бункера є дійсно привабливою. До того ж, завжди можна замовити спорудження потрібної форми та об'єму, покладаючись на особливості земельної ділянки..

Побудувати бункер в Україні

Навряд чи фортифікаційна споруда можна побудувати самостійно за короткий період часу без необхідного досвіду і багажу знань, оскільки мова йде про необхідність забезпечення високого рівня безпеки і комфорту, незважаючи на його будівництво під земним покровом.

Більш того, професійні знання будуть потрібні в разі монтажу технологій очищення води та повітря. Якщо плануєте купити бункер або побудувати з нуля, все ж краще звернутися за допомогою до професіоналів, які мають багатий досвід роботи в будівельній індустрії, в тому числі зведенні підземних споруд.

Послуги будівельної компанії Профі Строй включають будівництво бункерів з урахуванням визначення класу, параметрів споруди. Важливим критерієм у виборі споруди для зведення є час автономного перебування, що обмовляється з фахівцями компанії при складанні плану проекту після вивчення земельної ділянки.

Процес проектування передбачає підготовку пакету документації, який необхідний, щоб забезпечити грамотне будівництво підземного сховища, покладаючись на індивідуальні вимоги клієнта компанії.

Вже готові проекти будинків, спрощують і прискорюють розрахунок остаточної ціни. Безумовно, ціна підземної споруди залежить від часу автономного перебування і його призначення, оскільки тривалість проживання в автономному режимі і необхідність захисту від радіації визначає складність реалізації проекту.

Щоб отримати повний прайс лист на послуги будівельної компанії, досить запросити відповідну інформацію у менеджерів Профі Строй, залишивши персональні дані для зв'язку з ним.

Встановіть більш свіжу версію браузера!