Для деяких мир обмежений його територіальними межами, для інших - їх здатністю його бачити.
Діна Дін
Створюючи архітектурні шедеври, ви розширюєте свій творчий хист бачити світ
Валерій Зарубін.
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ розрахуємо вартість БУДІВНИЦТВА ВІЛЛИ, ЗАМКУ, фамільний маєток?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
Замовити будівництво вілли, замку, родового маєтку
error
error
error
Родовий маєток, вілли, замки
Родовий маєток, вілли, замки

Українська компанія Профі Строй регулярно розширює спектр послуг, пов'язаних з будівництвом нерухомості в країні різної складності і призначення, орієнтуючись на потреби і запити замовників в Херсоні, Миколаєві, Одесі та Києві.

Будівництво вілл, садиб, котеджів і приватних будинків вимагає не тільки професійного підходу до кожного з проектів, але і часу і значного розміру грошових вливань на їх реалізацію. Цей крок є відповідальним не тільки для власника земельної ділянки, а й команди фахівців, яка вважає за краще продумувати деталі до дрібниць в ряді будівельних процесів.

Чим відрізняється будівництво вілли від приватного будинку? Будівництво вілл передбачає зведення будівель в римському і італійському стилі, але в класичному виконанні, що слід продумувати на етапі створення унікального дизайн-проекту.

Хоча завжди можна зупинитися на готовому проекті, щоб більше часу приділити внутрішньої обстановці, облаштуванні житлового приміщення, розстановці меблів і інших предметів побуту. Дійсно, багато вілл вже вважаються пам'ятками архітектури, але в разі будівництва вілл в сучасному виконанні враховується той факт, що потрібно провести сучасну систему захисту і т.д.

Вдалині від великих міст України можна побачити сучасні вілли і сільські садиби, які представляють собою єдиний житловий комплекс в сільській місцевості, призначений для потреб однієї сім'ї. У пакет послуг входить не тільки будівництво будинків, але і різних прибудов, що є частиною єдиної концепції житлового комплексу.

Останнім часом з'явилося багато котеджних містечок, які залучають можливістю придбати будинок в окремому селищі, але далеко від міської суєти.

Будівництво Вілл в Україні

Будівництво замків і родових помість

В послуги будівельної компанії входить і зведення дійсно унікальних за своєю формою і складності реалізації будівель. Будь то проекти будинків в стилі садиб, і вілл, все ж вони відносяться до більш традиційним і звичним для життя людей в місті або за містом будівлям, тоді як замкову стилістику є дійсно цікавим рішенням і, мабуть, не кожен власник земельної ділянки може зважитися на будівництво такого будинку, навіть якщо мова йде про залучення команди фахівців.

Готові проекти будинків в стилі замку захоплюють дух, і виконані стилі середньовічного замку будівлі підкреслюють монументальність споруди. У таких будівлях досить важка покрівля і продумані фасади, тому слід приділити особливу увагу виконанню покрівельних і фасадних робіт.

Проте, вартість реалізації все-таки залежить від вибору проекту, оскільки будинок в стилі класичного замку буде набагато простіше втілити в життя, ніж будинок в стилі готичного замку. Не тільки ціна є визначальним фактором у виборі проекту будинку, виконаного в замковому стилі, але і архітектура.

Фірма Профі Строй приймає індивідуальні замовлення і на будівництво замку в сучасній інтерпретації, що актуально для заможних людей, готових вкласти кошти в будинок, куди захочеться повертатися знову і знову. У проектуванні сучасного будинку в стилі замку можна надихатися будівлями вже ввійшли в історію, або не обмежувати свою фантазії вже реалізованими проектами.

Безумовно, перед затвердженням проекту потрібно отримати дозвіл на будівництво саме такого будинку, і успішність такої процедури залежить від місцевості і грунту.

Існують і проекти котеджних будинків, виконаних в замковому стилі. Безумовно, такий варіант можна реалізувати і в Херсоні, Одесі, Миколаєві та Києві зусиллями команди фахівців Профі Строй. Проте, при зведенні котеджу в стилі замку слід дотримуватися стилістики котеджного містечка, тому все-таки деякі обмеження в його реалізації можуть бути.

Щоб замовити проект будинку такого типу, мабуть, краще за все проконсультуватися з командою забудовника, щоб оцінити свої можливості і озвучити необхідні терміни, виділені на реалізацію задуманого.

Крім замків, котеджів і садиб, деякі замовники звертаються за допомогою до будівельників, якщо потрібно побудувати з нуля і під ключ родовий маєток. Україна багата не тільки на замки, що мають історичне значення, а й родові помістя, які належали українським гетьманам і іншим знаменитим особистостям, які увійшли в історію України.

Родове помістя є ділянкою землі, де проживає одна сім'я, тому облаштовувався він з урахуванням потреб домовласника і членів його сім'ї. Сучасні родові помістя стають відображенням життя їх господарів.

Профі Строй займається не тільки будівництвом нерухомості, але і втіленням в життя найсміливіших ідей через дизайн інтер'єру житлового приміщення. Актуальною є й послуга ремонт під ключі будинку або квартири. Прайс послуг компанії можна запросити у менеджерів Профі Строй.

Встановіть більш свіжу версію браузера!