Будівельна компанія "ПРОФІСТРОЙ" Херсон

about

Будівельна компанія в Херсоні - ПРОФІСТРОЙ

Ми багатопрофільна будівельна компанія, Займаємося зведенням житлових і господарських споруд в місті Херсоні та області. Ми володіємо набором знань, здібностей для того щоб побудувати для вас приватний будинок в Херсоні за проектом або без і / або зробити капітальний ремонт у вашій квартирі, офісі, держ установі. Так само у нас можна замовити проект приватного будинку, дачі або котеджу

 

У роботі нашої будівельної організації ми спираємося на ТРИ основні чинники в будівельній індустрії:
-швидкість
-якість
-Ціна
Ми завжди радимо вам вибрати два з трьох пунктів, які найбільш важливі для вас, і ми гарантуємо, що вони виконані на 100%. Гонка за трьома складовими для нас - це втрата балансу всіх перерахованих вище параметрів одночасно. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО РОЗУМІТИ, КОЛИ МОВА УХВАЛЮЄТЬСЯ ДО БУДІВНИЦТВА !!! Я приведу короткі приклади:
- (1 + 2) Будівництво, де пріоритетом є швидкість будівельних робіт і якість будівництва. Тут ціна забудовників завжди буде вище за ринкову ціну.
- (2 + 3) Роботи по будівництву і ремонту де пріоритет для замовника позначений в якісному виконанні і відносно низьку ціну, потрібно розуміти що для такого випадку нормальним буде недогляд за термінами.
- (3 + 1) Якщо для замовника в організації будівельних послуг від компанії «Профі Строй» найбільш важливими є відносно низька ціна і висока швидкість, природним буде недогляд за якістю.
P.S. якщо ви вважаєте що можете навчити мене організувати процес будівництва задовольняючи всі три запити, то швидше за все ми як приклад будемо обговорювати щодо лояльного замовника;) Наша головна мета: Чітке розуміння потреб клієнта - реалізація відповідно до основних побажаннями. (Див. Параграф «три фундаментальні чинники» вище). Повний делегування будівельних завдань нам. (Ми не спимо ночами, думаючи про те, що краще, де дешевше і хто буде це робити, і ми будемо інформувати будівельників про те, що клієнт очікує від них [іноді це найскладніший процес, який почався в будівництво Вавилонської вежі :) )].
Найважливішою вважаємо завдання по здачі об'єкта будівництва. (Ми і Ви повинні зрозуміти що все заплановане зроблено, всі умови договору виконані, Ви відверто щасливі що вибрали саме будівельну компанію «Профі Строй» а ми в свою чергу знайшли ще одного постійного клієнта і просто хорошого Друга!) Люблю Вас мої Клієнти, ваш Валера «Профі Строй»

 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!