Ми будуємо
Кам\
Кам\'яні будинки
Комбіновані будинки
Комбіновані будинки
Еко будинку
Еко будинку
НАШІ ЦІНИ
Будинок з Сип Панелей
Будинок з Сип Панелей
близько $300 м2
Будинок під ключ
Будинок під ключ
близько $500 м2
Будинок під обробку
Будинок під обробку
близько $400 м2
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
error
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Дзвінок або оформлення заявки
Виїзд на ділянку
Прорахунок
Укладання договору
Процес будівництва
Здача об'єкту
АКЦІЯ МІСЯЦЯ
Проект будинку в подарунок, при укладанні договору на будівництво
Відправити заявку
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
32
Нами побудовано будинків
1040
Здано об'єктів
200
Людей в штаті
800
Постійних клієнтів
НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років гарантії
Працюємо з 2010 року
Безвідсоткова розстрочка
Поетапна оплата
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
error
Про нас
main

Будівництво будинків більше 8 років є основним напрямком нашої компанії "Профі Строй". З самого першого дня ми зіткнулися з дефіцитом кадрів, з відсутністю якісної конкуренції і як наслідок слабкими і не підготовленими "фахівцями". Застарілі підходи, не здатність і не бажання раціонального використання ресурсів. Все це і багато іншого змушувало нас почати роботу на цьому ринку.
Сьогодні ми далекі від наміченої мети, але кожен день ми стаємо сильнішими, а значить ставимо ще більш амбітні завдання!
Ми прийшли змінити будівельний ринок України! Ми зробимо його інноваційним, раціональним, професійним!
У нас ви можете побудувати будинок з більшості відомих і популярних будівельних матеріалів таких як: - Бетон (монолітне будівництво на замовлення під ключ). Головною перевагою монолітних бетонних будинків є їх довговічність і надійність в порівнянні з будівлями з інших матеріалів. Будинки з бетону давно користуються популярністю у великих містах. Прекрасно підійде для багатоповерхових будівель з великим навантаженням.
- Камінь (будівництво будинків з каменю на замовлення під ключ). На ряду з бетоном володіє досить великою стійкістю і надійністю. Матеріал з якого будували раніше середньовічні замки, тому він скоріше підійде для тих, хто цінує в першу чергу довговічність будови. - Газобетон (будівництво будинків з газобетону на замовлення під ключ). Цей матеріал часто застосовують для будівництва невисоких будинків (близько 3 поверхів). Він набагато легше бетону, дешевше і набагато краще зберігає температуру всередині приміщення, що дозволяє економити на утепленні і кондиціонуванні. Володіє досить високою стійкістю до вогню. Зараз газобетон дуже популярний в Одесі, Миколаєві, Полтаві, Києві, Дніпрі.
- Брус дерева (будівництво будинків з бруса на замовлення під ключ). Зазвичай з бруса будують невисокі будівлі в 1-2 поверхи. Будинки з бруса відносяться до розряду екологічно чистих. Вони відмінно зберігають температуру всередині приміщення і часто не потребують обробці. Технологія будівництва будинків з бруса досить проста і часто їх зводять без бетонного фундаменту. Даний варіант відмінно підійде для будівництва малогабаритних будинків 1-2 поверху
- СІП-панелі. Порівняно новий матеріал. Екологічно чистий, дуже легкий (не вимагає бетонного фундаменту), добре утримує температуру всередині приміщення і є економічним варіантом. Зведення будинків з СИП-панелей не вимагає великих зусиль і особливої ​​спецтехніки як у випадку з бетоном наприклад. Підійде для будівництва 1-3 поверхових будинків.
Чому варто вибрати саме компанію "Профі Строй": За весь час роботи було зведено понад 160 різноманітних будівель, серед яких житлові будинки з бруса, бетону, газобетону, цегли і сип-панелей, дачі, загороднНашей відмінною рисою є особлива унікальна технологія будівництва "без головного болю і тяганини". Вам не доведеться ламати голову над тим де дістати проект або у кого замовити спец техніку (вантажівки, бульдозери, підйомники та інше).
Ми надаємо повний спектр послуг починаючи від допомоги при оформленні документів і узаконення, до підключення комунікацій і введення будинків в експлуатацію. У штаті тільки вузькоспрямовані фахівці з великим досвідом роботи.
Алгоритм роботи:
1 Залиште заявку на зворотний зв'язок або просто зателефонуйте за номером телефону вказаному внизу або вгорі сайту.
2 Наш фахівець виїжджає на об'єкт для попереднього виміру і консультації.
3 Прорахунок всіх послуг і складання кошторису на виконання будівельних робіт
4 Укладаємо договір в якому чітко прописані всі права і обов'язки
5 Після завершення всіх паперових справ настає самий трудомісткий етап - процес будівництва.
6 Останнім етапом є здача об'єкта і введення його в експлуатацію
На даний момент для всіх нових і старих клієнтів діє спеціальна пропозиція: при укладанні договору на будівництво будинку отримай проект і кошторис в подарунок.

+38 (095) 804 66 92
Встановіть більш свіжу версію браузера!