Ми будуємо
Кам\
Кам\'яні будинки
Комбіновані будинки
Комбіновані будинки
Еко будинку
Еко будинку
НАШІ ЦІНИ
Будинок з Сип Панелей
Будинок з Сип Панелей
близько $300 м2
Будинок під ключ
Будинок під ключ
близько $500 м2
Будинок під обробку
Будинок під обробку
близько $400 м2
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
error
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Дзвінок або оформлення заявки
Виїзд на ділянку
Прорахунок
Укладання договору
Процес будівництва
Здача об'єкту
АКЦІЯ МІСЯЦЯ
Проект будинку в подарунок, при укладанні договору на будівництво
Відправити заявку
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
32
Нами побудовано будинків
1040
Здано об'єктів
200
Людей в штаті
800
Постійних клієнтів
НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років гарантії
Працюємо з 2010 року
Безвідсоткова розстрочка
Поетапна оплата
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
error
Про нас
main

Будівництво будинків більше 8 років є основним напрямком діяльності нашої компанії «Профі Строй». З самого першого дня роботи ми зіткнулися з дефіцитом кадрів, з відсутністю якісної конкуренції і як наслідок слабкими і не підготовленими «фахівцями». Застарілі підходи, нездатність і небажання раціонального використання ресурсів - все це і багато іншого змушувало нас почати роботу на цьому ринку.

Сьогодні впевнено йдемо до наміченої мети, і, кожен день, отримуючи нове замовлення побудувати будинок під ключ, ми втілюємо свої навички та вміння, стаємо сильнішими, а значить ставимо ще більш амбітні завдання!

Ми прийшли змінити будівельний ринок України! Ми зробимо його інноваційним, раціональним, професійним!

Що ми пропонуємо?

Будівельна компанія «Профістрой» пропонує замовити зведення будинку з використанням наступних надійних і популярних матеріалів:

 1. Бетон (монолітне будівництво на замовлення під ключ)

Головною перевагою монолітних бетонних будинків є їх довговічність і надійність, в порівнянні з будівлями з інших матеріалів. Проектування будинків з бетону давно користується популярністю у великих містах. Цей матеріал прекрасно підходить для зведення багатоповерхових будівель, оскільки прекрасно витримує високі навантаження.

 1. Камінь (будівництво будинків з каменю на замовлення під ключ)

Цей матеріал, так само, як і бетон, володіє досить високою міцністю і надійність. Камінь - це матеріал з якого раніше будували замки і оборонні споруди, тому він скоріше підійде тим, хто в першу чергу цінує довговічність будови.

 1. Газобетон (будівництво будинків з газобетону на замовлення під ключ)

Газобетон часто застосовують для зведення невисоких будинків (близько 3 поверхів). Він набагато легше бетону, доступніше за ціною і набагато краще зберігає температуру всередині приміщення, що дозволяє економити на утепленні і кондиціонуванні. Додатково, газобетон володіє досить високою стійкістю до вогню, що підвищує вогнестійкість будівлі і рівень пожежної безпеки. Зараз газобетон дуже популярний в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Києві, Дніпрі.

 1. Брус дерева (будівництво будинків з бруса на замовлення під ключ)

Зазвичай з бруса будують невисокі будівлі в 1-2 поверхи. Будинки з бруса відносяться до розряду екологічно чистих. Вони відмінно зберігають температуру всередині приміщення і не потребують обробці. Будівництво будинків в Херсоні з бруса проводиться за досить простою технологією. Найчастіше будівлі зводять без бетонного фундаменту, що істотно знижує вартість проекту. Даний варіант відмінно підійде для будівництва малогабаритних будинків

 1. СИП-панелі

СИП-панелі - це порівняно новий матеріал. Він екологічно чистий, дуже легкий (не вимагає бетонного фундаменту), добре утримує температуру всередині приміщення, а ще у нього цілком доступна ціна. Будівництво приватних будинків з СИП-панелей не відрізняється високою трудомісткістю і не вимагає застосування особливої ​​спецтехніки як у випадку з бетоном, наприклад. Підійде для будівництва будинків на 1-3 поверхи.

Чому варто вибрати саме компанію «Профі Строй»

 1. За весь час роботи було зведено понад 160 різноманітних будівель, серед яких житлові будинки з бруса, бетону, газобетону, цегли і сип-панелей, дачі, заміські будинки.
 2. Нашою відмінною рисою є будівля будинку по особливою унікальною технологією «без головного болю і тяганини». Вам не доведеться ламати голову над тим, де дістати проект або у кого замовити спец техніку (вантажівки, бульдозери, підйомники та інше).
 3. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи з допомоги при оформленні документів і узаконення, до підключення комунікацій і введення будинків в експлуатацію. Штат з вузько фахівців з великим досвідом роботи, інноваційний підхід і сучасне обладнання дозволяють нам виконувати будівництво будинків під ключ швидко, якісно і без зайвих витрат.

Алгоритм співробітництва

 1. Ви залишаєте заявку на зворотний зв'язок або просто телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону;
 2. Наш фахівець виїжджає за вказаною адресою для попереднього виміру і консультації;
 3. Виконуємо розрахунок вартості будівництва будинку і складаємо кошторис на виконання будівельних робіт;
 4. Укладаємо договір, в якому чітко прописані ціна, а також права та обов'язки всіх сторін;
 5. Після завершення всіх паперових справ настає самий трудомісткий етап - процес будівництва;
 6. Нарешті, фінальний етап - здача об'єкта і введення його в експлуатацію.

На даний момент нас діє спеціальна пропозиція для всіх нових і старих клієнтів: укладіть договір на будівництво будинку і отримаєте в подарунок безкоштовне проектування і складання кошторису.

+38 (095) 804 66 92
Встановіть більш свіжу версію браузера!